Газета Копійка | Новини міста Біла Церква

Новак: Трасса М-05 Київ - Одеса стане автобаном

Державне агентство автомобільних доріг планує підвищити категорію траси М-05 Київ - Одеса до автобану завдяки капітальниму ремонту.

Про це заявив керівник Укравтодору Славомир Новак в Facebook.

«У цьому році ми проведемо капітальний і середній ремонт М-05 на ділянці від Білої Церкви до кордону Київської області за рахунок Дорожнього фонду, коштів ЄБРР та ЄІБ. За рахунок програми GO Highway вже почали ремонт коридору в Черкаській області - від кордону на південь ... Наша мета - підвищити цю дорогу до категорії автобану », - сказав Новак.

 

Він додав, що в цьому році планується продовжити роботи, які були заморожені в 2008 році, з будівництва моста через Хаджибейський лиман. Контракт з переможцем тендеру вже підписаний. Крім того, з 2020 року Укравтодор сфокусується на ділянках траси від Умані до Одеси, Миколаєва, Херсона.

 

Довідка

Дорога М-05 Київ - Одеса є складовою частиною міжнародного транспортного коридору Е95 Гельсінкі - Київ - Одеса - Димитровград - Алексанруполіс, має загальну протяжність 504,6 км і проходить через Київську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську і Одеську області.