Газета Копійка | Новини міста Біла Церква

Колонка редактора

Літо в розпалі. Спека накрила Білу Церкву своїм млосним простирадлом. Щиро співчуваю всім, хто важко її переносить: вона дійсно занадто нав’язлива й не дозволяє дихати на повні груди. Але так само щиро радію кожному з вас, хто прекрасно почувається, підставляючи сонечку свої плечі й обличчя. Особливо дітям, у яких закінчилися нудні дні навчання й розпочалися канікули. 

На вулицях, алеях, пляжах Білої Церкви – безліч людей. І хоча минулого тижня нас дуже налякали можливим забрудненням Росі, але, дякувати Богу, усе закінчилося добре. 

Саме в такі літні дні можна по заслузі оцінити роботу міської влади, яка проходить упродовж року. Саме ті оази благоустрою й рекреації, які щедро вона нам будувала й улаштовувала  весною та восени, –  користуються неабияким попитом.

Думаю, кожна людина, яка має логічне й критичне мислення, бачить позитив у таких речах. А ті люди, які ще й мають бажання розбиратися в мотивах і механізмах (наприклад, читачі нашої газети), розуміють, якою величезною є робота міських служб і яких нервів вона коштує кожному дотичному, починаючи від прибиральника й закінчуючи мером. Тому що, окрім шаленої кількості часу, це потребує й усебічного подолання спротиву людей, які задля власної користі применшують цінність такої роботи й заважають усіма доступними їм способами (вкидаючи в антирекламу величезні гроші) нормальній роботі муніципалітету.
 
Але нас із вами ж не надуриш. Тому що довіряють пустопорожнім балачкам лише недалекі й неосвічені люди, а ви точно не такі. Ви вірите тому, що бачите на власні очі. Нехай не все можна зробити швидко, нехай не на все вистачає грошей сьогодні й зараз – але робота йде. Уже відкрито Горбатий міст, який, мабуть, доведеться перейменувати, бо, випробовуючи його, міський голова проїхав зі склянкою води на панелі автомобіля й жодна краплинка не вилилась. 
 
Ми щодня гуляємо по набережній і по алеях, які щедро ростуть у місті там, де колись стояли чагарники й «кублились» алкоголіки та наркомани. Ми завозимо в тролейбуси й автобуси візочки з нашими малюками. Ми маємо найкращий в Україні інсультний блок і безкоштовний цифровий рентген у травмпункті. Ми записуємось до лікаря он-лайн і безперешкодно заявляємо про проблеми у «Відкрите місто». 
 
Ми ж не сліпі, урешті-решт. І поки хтось шукає неіснуючі схеми й жаліється на життя, ми з вами сядемо в тіні липи на алейці, відкриємо свіжий номер «Копійки»…
 
Бо «Копійка» працює саме задля того, щоб у вашому житті було трохи більше позитиву й добра.       
           Леся Поліщук