Газета Копійка | Новини міста Біла Церква

Дитинство відпочиває… по-англійськи

Із 3 червня працюють пришкільні табори, які розташовані на базах більшості білоцерківських шкільних навчальних закладів. Діти відпочивають, пізнають світ, займаються розвитком свого організму, корисно харчуються, займаються в гуртках. 

За офіційними даними, ці табори забезпечать відпочинок 1 908 дітей – як за кошти місцевого бюджету (1498 дітей), так і за батьківські кошти (410 дітей). 
 
До м. Біла Церква, згідно з меморандумом про співпрацю між управліннями освіти двох міст, уже втретє приїхали також на відпочинок гості – діти з прифронтової зони Попаснянського району Луганської області.
 
Цікава особливість – відкриття цього року літніх мовних таборів. «Англійський акцент» зроблено на заняттях та відпочинку дітей у школах №9, №20, у Першій гімназії та Білоцерківському колегіумі. А в Білоцерківській школі №1 дітки відпочиватимуть, вивчаючи польську та болгарську мови.
 
За словами начальника табору на базі гімназії №1 Вікторії Бодрик, діти з радістю щодня проходять цікаві англомовні квести, співають пісні, змагаються в естафетах, розгадують завдання. Темою цьогорічного табору в них є «Адаптація тварин», згідно з програмою «Go camp!». А для вдосконалення англомовної практики в дітей буде хороший тренінг, адже в гості до них завітає студент-волонтер Кристофер.
 
Дійсно, у таборі є можливість здобути нові знання, гарно відпочити, подружитися з дітьми з різних районів міста. На базі білоцерківського закладу «Ліцей-МАН» відпочиватимуть та займатимуться в літній інтелектуальній школі юні науковці, які писали наукові роботи Малої академії наук. БНВО «Звитяга» розкрило двері військово-спортивного табору. Юні спортсмени займаються також на базах спортивних шкіл Білої Церкви.