Газета Копійка | Новини міста Біла Церква

Безпечне ЗНО у Білій Церкві

Безпечне ЗНО у Білій ЦерквіВід 25 червня в Україні розпочалося зовнішнє незалежне тестування. Розпочалася здача абітурієнтами ЗНО з математичних знань, 30 – перевірялися знання із української мови та літератури. У Білій Церкві педагоги та медики ретельно підготувалися до безпечного процесу тестування. 
 
Учням білоцерківських навчальних закладів при вході вимірюють температуру. До того, крім документів кожен має із собою засоби індивідуального захисту, зокрема, маски. У кабінетах всі учасники дотримуються соціальної дистанції (1,2 м). Аудиторії провітрюються перед початком тестування і протягом всього дня. Періодично проводиться обробка поверхонь у класах.
За словами медичних працівників, повсюди були розставлені антисептики - на вході, в аудиторіях, у туалетах. 
 
 
Шкільна медична сестра Наталія Циба, яка має більше 20 років робочого стажу, чергує у білоцерківській ЗОШ №6 та відзначає, що цьогорічна організація ЗНО була особливою, було враховано багато карантинних моментів. 
 
«Нам видали маски, рукавички, захисний одяг, захисні щитки, термометри безконтактні, - розповідає медсестра. - Все гарно організовано, і всього достатньо. На ЗНО після перевірки - у всіх температура була в нормі, учні почувають себе добре».
 
Медсестра чергує під час тестування, видає захисні маски тим дітям, які забули вдома чи зіпсували свою маску.
«Про засоби захисту та міри профілактики ми постійно нагадуємо, - наголошує пані Наталія, - Мити руки, не торкатись обличчя, мати на собі захисні засоби (особливо в людних місцях!), використовувати антисептики. І взагалі берегтися, виконувати всі ці правила, уважно прислухатися до свого організму і не наражати оточуючих на небезпеку - у разі дрібних проявів простуди».
 
 
Чергуватимуть медичні працівники ще 9, 13 та 15  липня. І кожного разу їм видаватимуть нові захисні костюми. 
Нагадуємо, що цього літа через карантинні обмеження та дистанційне навчання порогові бали ЗНО планують знизити.
Наталія Вереснева