Газета Копійка | Новини міста Біла Церква

Холостий постріл НАБУ

 Так, наша газета вирішила зреагувати на події, що збурили місто в розпал Різдвяних свят. Ідеться про обшуки в приміщеннях мерії та приватній оселі білоцерківського міського голови.  Пропонуємо поглянути на ситуацію відсторонено, без емоцій і непотрібного ажіотажу, так би мовити, з відстані тижня після того.

Три роки ID-карткам

 Запропоновані українцям у січні 2016-го паспорти нового типу (пластикові картки) поступово поширюються серед верств населення. Документ має вигляд пластикової картки з чіпом, на якому зберігаються біометричні дані власника, зокрема цифрова фотографія й підпис. Крім того, картка містить номер і серію паспорта, дані про місце реєстрації та проживання, сімейний стан і дітей – тобто таку саму інформацію, як і на сторінках паперового документа. До того ж у паспорт заноситься й податковий номер (тобто, як ми звикли називати, ідентифікаційний код).

Безумовно, головна перевага ID-картки – безпека, оскільки підробити її практично неможливо. Також багато українців уже встигло оцінити зручність у тому, щоб не носити паперовий аналог, який можна намочити, підпалити тощо, адже ID-паспортом набагато зручніше користуватися, ніж паперовим, оскільки він менший за розміром, проте – більш зносо-стійкий. 

Детальніше...

Коноплянка догрався до Туреччини

 Німецький клуб «Шальке» розпочав переговори з турецьким «Фенербахче» про трансфер українського півзахисника Євгена Коноплянки, буцімто в того надто велика зарплата й травма. Про початок переговорів між «Шальке» й  «Фенербахче» повідомило турецьке спортивне видання fotoMac. 

Детальніше...

«Шахтар» підстраховується зі своїм новачком

  Під час переговорів «Шахтаря» щодо купівлі атакуючого півзахисника «Маккабі» Петах-Тіква Манора Соломона було піднято питання щодо служби 19-річного гравця в Армії оборони Ізраїлю. Соломон став виконувати свою військову повинність у грудні 2017 року, а термін строкової служби для чоловіків в Ізраїлі становить 32 місяці.

Детальніше...

Екстрена медицина вже відрізняється від «швидкої»

 Коли заходиш до диспетчерської, де розташовано два десятки операторів (як правило, 17-18 на зміні), які сидять в окремих кабінках, чуєш обривки телефонних розмов, то розумієш, що цей зв'язок може коштувати життя на тому кінці дроту, де відбулася нестандартна ситуація і, ймовірно, хтось потребує негайної допомоги…

Детальніше...