kopiika.com.ua

Зустріч міського голови з представниками ЗМІ

Переглядів: 706Коментарі: 0
Зустріч міського голови  з представниками ЗМІ

Зустріч міського голови Геннадія Дикого з пресою щодо підсумків роботи муніципальної адміністрації за минулий рік. Запитання меру ставилися різні: серйозні й не дуже, економічні, політичні, гуманітарні та навіть мистецькі. 

Комунальна 

телерадіокомпанія

Отже, перше запитання стосувалося нагальної важливості мати комунальну телерадіокомпанію в Білій Церкві й складності пошуку спільного знаменника з депутатами Білоцерківської міської ради. 

Мер розповів, що містяни мають право черпати інформацію з декількох джерел, а не як тепер – лише від приватної телекомпанії-монополіста. На думку мера, монополія – погано в будь-якій сфері, зокрема й на ринку новин та їхньої інтерпретації. Натомість складність щодо вирішення питання комунальної телерадіокомпанії в стінах Білоцерківської міської ради мер відніс до суб’єктивної причини – наближення чергового виборчого процесу в державі, мовляв багато політичних гравців воліє впливати на журналістів, а тому потрібна новація гальмує та упирається в глухий кут. 

Горбатий міст: 

«Нам забракло 2 тижні»     

На запитання, чи впорався підрядник з поставленим завданням щодо ремонту Горбатого моста, мер відповів неоднозначно. З одного боку, визнав, що підрядник дійсно не впорався, але з іншого, – наголосив, що не збирається «вішати всіх собак» на виконавця. 

На об’єкті зроблена колосальна праця, однак до завершення робіт місту не вистачило 2-х тижнів. Велику долю умовної вини мер поклав на Укрзалізницю, яка, на жаль, дуже запізно дала так звані «вікна» для запровадження масштабних ремонтних робіт. Підрядник зробив багато, але не встиг із завершальною фазою через зимову негоду, несумісну, наприклад, з якісним асфальтуванням. 

Роздержавлення ЗМІ 

Геннадій Анатолійович відверто зауважив, що політика роздержавлених незаангажованих ЗМІ багато в чому залежатиме від подальшого способу фінансування видання. Або трудовий колектив фінансуватиметься за принципом самоокупності, або йому допомагатимуть інвестори. У другому варіанті інформаційний ресурс, природно, – підпадатиме під вплив інвесторів. У цьому, до речі, на думку мера, нема нічого протизаконного.

Майданчик на Піщаному

Мера запитали щодо зрізання дерев на давно закинутому будмайданчику посеред Піщаного масиву: мовляв, – чи планується там якесь будівництво? Геннадій Анатолійович підтвердив, що в перспективі на Піщаному планують звести школу-садочок на 400 місць орієнтовною вартістю в 35 млн грн. 

Мер також похвалився, що в деяких сенсах Біла Церква – унікальне місто, адже на даний час у нас фактично відсутня черга до дитячих садочків. І це при тому, що в усіх інших містах і містечках Київської області проблема набула величезних масштабів. 

Міський голова коротко поінформував присутніх щодо планів і досягнень муніципальної влади в медичній сфері. Чесно кажучи, просування в міській медицині останнім часом насправді вражають.

Не вистачає техніки

Журналісти запитали, чи вистачає засобів для прибирання вулиць у Білій Церкві. Пан мер відповів, що в пікові моменти, на жаль, бракує спецзасобів для прибирання тротуарів від снігу. Натомість нема проблем зі снігоприбиральною технікою на проїжджих частинах міста.

Транспортна реформа

Геннадій Дикий наголосив, що вважає транспортну реформу в місті доволі успішною. Комфортабельні автобуси дотримуються графіка  руху, майже всі з переліку транспортних фірм-перевізників дотримуються договорів щодо обслуговування пасажирів, укладених із муніципальною адміністрацією кілька років тому. А тим, які не дотримуються, буде вказано на недоліки з вимогами неодмінно виправити ситуацію. Якщо не подіє, наголосив мер, – з ними не буде укладено нової угоди. 

Також Геннадій Анатолійович нагадав про прогрес у тролейбусному господарстві міста, зауваживши при цьому, що міська влада не збирається припиняти докладати зусиль із покращення  електротранспортної інфраструктури Білої Церкви.   

     

Чи стане «Олімпік»  з Донецька  «Олімпіком» Білої Церкви?

Мер підтвердив, що мав розмову з президентом футбольного клубу «Олімпік» (Донецьк) щодо переїзду клубу на терени нашого міста. Буцімто  донеччани готові остаточно змінити прописку, вкласти значні кошти в побудову спортивної бази, грати в БЦ і радувати білоцерківських футбольних уболівальників чемпіонатом найвищого ґатунку. Проблема одна – стадіон. Аби відповідати рівню УПЛ, хтось має інвестувати в нашу арену близько 100 млн грн. Наразі це питання зависло в повітрі…

Крах ГТВ

Мер вважає, що провал у виробничій політиці підприємства гумово-технічних виробів зумовлений непрофесійними діями інвестора. Саме інвестор довів справу «до ручки». Наразі  на території збанкрутілого підприємства  перебувають різноманітні комунальні комунікації, які вельми складно повернути під контроль міста. Це велика проблема Білої Церкви.

Театр розбрату

Геннадій Дикий найперше загострився на грандіозному внеску колишнього художнього курівника нашого музично-драматичного театру пана Ускова для популяризації «храму мистецтва». Наразі конфлікт у білоцерківському театрі узяв під особистий контроль губернатор Київської області. 

На жаль, міська влада не в змозі вирішити конфлікт своїми силами, адже подібні конфлікти мусять вирішувати ті, хто оплачує та спонсорує діяльність закладу високого мистецтва. На цей час Біла Церква не може дозволити собі фінансування обласного театру. На жаль. 

Білоцерківський аеродром – шанси високі

Геннадія Анатолійовича запитали, – чи високі шанси в Білоцерківського аеродрому, так би мовити, піднятися з попелу. Мер відповів, що, на його думку, імовірність відродження аеродрому доволі висока. Про це говорять не лише наші профільні спеціалісти, але й представники західного менеджменту. Що може завадити? Хаотична забудова довкілля за протекції Фурсянської сільської ради. Через її недалекоглядність амбітний проект може захлинутися не розпочавшись. 

Геннадій Дикий зауважив, що вважає неприпустимим, коли двохтисячна громада перешкоджає розвитку двохсоттисячної. Тому, на думку міського голови, майбутнє держави в агломератах – крупних територіальних об’єднаннях громадян.