kopiika.com.ua

Є у виконкому початок…

Переглядів: 30Коментарі: 0
Є у виконкому початок…  Завершальне для 2019 року засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, що відбулося 24 грудня, розпочиналося святково й урочисто: нагородженням найкращого спортсмена та тренерів міста. 

 
Під оплески залу міський голова Геннадій Дикий вручив свідоцтво й відзнаку «Кращого спортсмена» переможцю чемпіонату світу з кікбоксингу Леоніду Кулибабі та грамоту й квіти його тренеру Людмилі Кулибабі. А голова Федерації спортивних видів боротьби  Білої Церкви, старший учитель відділення греко-римської боротьби Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Віктор Лозовий, котрий виховав трьох чемпіонів світу, срібного призера XV Європейського юнацького олімпійського фестивалю й  численних переможців  чемпіонатів України та міжнародних змагань, був удостоєний нагрудного знака «За заслуги перед містом».
 
Коли ж члени виконкому перейшли до розгляду питань порядку денного, виникло враження, що кінця того засідання годі й чекати.

Прозасідалися…

Стараннями новобранців Андрія Лентюгова й Павла Козирєва, що ввійшли до оновленого складу виконкому, процес ухвалення основних рішень проходив у форматі безкінечної тяганини: з намаганнями відкласти їх прийняття, навалою необґрунтованих претензій та бажанням перебрати на себе обов’язки інших державних установ. Тож кілька годин засідання було присвячене не безпосередньо роботі, а суцільному лікбезу для цих двох панів – із детальними роз’ясненнями про повноваження виконкому, які  вимушені були слухати всі присутні. 
 
Описувати весь той театр абсурду сенсу не бачимо – з поваги до наших читачів, але кілька діалогів для загального бачення картинки таки подамо.
 
- П. Козирєв: «План роботи виконкому на 2020 р. приймати не можна, бо в ньому не відображено моїх пропозицій».
 
- Керуюча справами А. Олійник: «Ваші пропозиції можна включити до іншого питання порядку денного – плану роботи на І квартал. Подавайте до 14 січня».
 
- П. Козирєв: «План на І квартал приймати не можна, бо ми не заслухали звіти комунальних підприємств».
 
- Очільник міста Г. Дикий: «Це повноваження міської ради. Їхню фінансову звітність поперед-ньо перевіряють не на засіданні виконкому – для цього створюють спеціальну комісію. Наступного року можете ввійти в її склад. Уявіть, скільки потрібно часу, аби заслуховувати безпосередньо на засіданні виконкому керівників кожного з 29 комунальних підприємств».
 
- А. Лентюгов: «Фінансові плани деяких комунальних підприємств на 2020 р. ухвалювати не можна, адже в них подано низьку рентабельність».
 
- Очільник міста Г. Дикий: «Не всі комунальні підприємства міста повинні працювати задля отримання більшого прибутку. Багато з них має соціальне призначення для обслуговування жителів. Зокрема, комунальні аптеки, Міськ-реклама, «Спецкомбінат із надання ритуальних послуг».
 
- А. Лентюгов: «Надавати дозвіл на упорядкування розміщення пересувних цирків і атракціонів не можна, бо ми не перевірили їхні документи на безпечність».
 
- Начальник відділу культури і туризму Ю. Ковальська: «Нам подається пакет усіх необхідних документів, уже затверджених фахівцями відповідних служб (пожежниками, поліцією та ін.). Тільки із цими дозволами проект рішення виноситься на розгляд виконкому».
 
І так – до безкінечності. За вікном уже геть споночіло, коли виконкомівці нарешті затвердили плани своєї роботи, фінансові звіти 25 підприємств (4 інших відклали до наступного засідання) і Порядок погодження щодо розміщення пересувних цирків, атракціонів та інших об’єктів культурно-масових розваг на території м. Біла Церква. 
 
Попереду ще було багато питань: про графік проведення ярмарків, установлення режиму роботи торгових підприємств, питання квартирного обліку, дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами тощо. Обіцяємо, що наступного разу підготуємося краще: прийдемо із запасом води, їжі, заспокійливого – і таки діждемося кінця засідання й опишемо більше. 
 
Але, щоби компенсувати нашим читачам негативні враження від прочитаного, повідомимо й приємну новину – з наступного, уже новорічного, засідання виконкому. 
 
Отже, увага! Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019р. №1082, ціна природного газу в грудні 2019 року для споживачів була знижена. І вже 3-го січня, у ході позачергового засідання виконкому, було ухвалено рішення: зобов’язати КП «Білоцерківтепломережа»  застосувати при здійсненні нарахувань за грудень 2019 р. за категорією «населення» коефіцієнт 0,93 для перерахунку вартості теплової енергії, послуг із централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води. Тож  платіжки, що наді-йдуть нам у січні 2020 р., будуть на 7% менше очікуваних!
 — Олена Литвинова