kopiika.com.ua

Висока відзнака волонтерів Білої Церкви

Переглядів: 32Коментарі: 0
Висока відзнака волонтерів Білої Церкви  Ще з весни 2014 р., від початку війни на Сході, ми знали: щоби протистояти російській збройній агресії, треба створити сильну армію й надійний тил. Чекати, коли бюджет Міноборони зможе покрити всі ці потреби, часу не було. Так склалося. Покладатися довелося лише на самих себе. 

Хто міг, узяв до рук зброю, а люди мирних професій, як ті мурахи, потягли в зону бойових дій усе, що могли зібрати українці. На фронт, на війну, НАШИМ… Вигризати разом із ними свою Батьківщину з ворожих загарбницьких лап. Підтримувати своїх хлопців і морально, і матеріально.
 
Добиратися до штабів, блокпостів, і навіть, зціпивши зуби,  до «нуля». Не зважаючи на прицільний вогонь зі сторони окупантів. 
 
Так Україна пробувала на зуб терпке поняття – «волонтер», продовжуючи традиції жертовності в ім’я ближніх і відданості справі захисту рідної землі, що передавалися з покоління в покоління з прадавніх часів. Бажання бути корисним випереджало сумнів і думку: «А що мені з того?» Тому й віддавали автівки, бізнес, накопичення, час, сон, здоров’я, останнє. І багато-багато світла, співчуття і любові. Щиро. Добровільно. За покликом душі. Бо знали, що коли воїн «поїв і в шапці», має засоби маскування, сучасну зброю та оптику, а в разі поранення не залишиться наодинці зі своїм болем, – ми вистоїмо. 
 
Багатьом білоцерківцям довелося відчути на собі – як-то буває, коли обов’язок перед громадою, суспільством і любов до рідного краю пульсують у серці й кличуть допомагати. Їхня шляхетна й неоплачувана волонтерська діяльність, прагнення жити не лише для себе, висока моральність і патріотизм стали прикладом для наслідування. І, до речі, нещодавно були високо оцінені Генеральним штабом ЗСУ й Міністерством оборони України! 
 
Зокрема, 26 грудня в присутності міського голови Геннадія Дикого та депутатського корпусу Білоцерківської міської ради VІІ скликання відбулося нагородження наших земляків за вагомі здобутки у волонтерській діяльності й особистий внесок у справу розбудови й розвитку Збройних сил. Високі відзнаки вручав білоцерківцям  начальник групи цивільно-військового співробітництва військової частини А-2167 підполковник Сергій Лисенко. Медалі «За сприяння Збройним силам України» були удостоєні знані волонтери Віктор Власенко, Оксана Вукович, Микола Гопайнич, Сергій    Григор’єв, Андрій Ралко, Андрій Серган. Почесні грамоти Міністерства оборони України отримали білоцерківці Сергій Альошин і Олександр Єременко, а почесні нагрудні знаки «За заслуги перед Збройними силами України» було вручено Владиславу Ройтбергу й Тарасу Степурі.
 
Пишаємося ними! Дякуємо їм сердечно за активну волонтерську діяльність, за моральні чесноти небайдужості й невтомності, за системну допомогу й підтримку армії! За те, що заради України ці звичайні люди роблять незвичайні справи й спонукають до цього інших. За те, що довели власним прикладом: наша сила – у єдності. Війна триває…