kopiika.com.ua

У ногу з часом

Переглядів: 89Коментарі: 0
У ногу з часом

Засідання виконавчого комітету Білоцерківської міськради, що відбулося з другої спроби 28 серпня під головуванням виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради В. Кошеля, ледве набрало необхідних для кворуму 12 голосів. Та навіть таким нечисленним складом члени виконкому «подужали» оперативно розглянути 33 питання, чим забезпечили подальший розвиток життєдіяльності міста. 

Саме засідання проходило в новому форматі. За ухваленою пропозицією члена виконкому С. Поліщука, технічні питання, а також ті, що не потребували обговорень, доповідачі з трибуни не зачитували. 
 
Таке конструктивне нововведення дозволило не гаяти часу дарма, позаяк у динамічному ХХІ столітті з усією інформацією про проекти рішень виконавчого комітету БЦМР кожен охочий має можливість ознайомитися на сайті міської ради за 20 днів до засідання.
 
Щонайпершим виконавчий комітет одноголосно підтримав проект стосовно відзначення 987-ї річниці Дня міста Біла Церква, доручивши організацію святкових культурно-масових розважальних заходів відділу культури і туризму, управлінням БЦМР, департаменту ЖКГ та комунальному підприємству «Білоцерківський міський парк ім. Т.Г. Шевченка». Забезпечувати проведення урочистостей будуть управління економіки МР, відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення та громадського харчування, відділ транспорту та зв’язку, муніципальне шляхово-експлуатаційне управління, муніципальна варта, батальйон патрульної поліції, управління охорони здоров’я.
 
У ході засідання члени виконкому ухвалили рішення про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-грудні 2019 р. та затвердили персональний склад міської призовної комісії й графік її роботи.
 
Наступне рішення виконкому про організацію роботи з питань оприлюднення та оновлення відкритих даних, розпорядником яких є міськрада, поклало персональну відповідальність за їх підготовку, передачу, актуальність, достовірність та своєчасне оновлення на офіційному веб-сайті та Єдиному державному веб-порталі на керівників структурних підрозділів БМР. Таким чином буде забезпечуватися ефективність і прозорість діяльності Білоцерківської міської ради згідно з чинними нормативно-правовими актами.
 
Під час засідання було також затверджено норми споживання теплової енергії на об’єктах теплопостачання  комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на опалення для населення м. Біла Церква.
 
Серед технічних питань, розглянутих і затверджених виконкомом, були, зокрема:
- затвердження змісту інформаційних карток, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при БМР у галузі містобудування та архітектури;
- присвоєння нових адрес житловим будинкам, гуртожитку й нежитловим приміщенням військового містечка № 2; 
- установлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення;
- зміна складу робочих груп із питань надання матеріальної допомоги за програмою  «Турбота» та з реалізації проекту «Модернізація вуличного освітлення у м. Біла Церква»;
- затвердження нового складу комісій зі звільнення від плати за надання соціальних послуг, а також тих, хто визначатиме стан зелених насаджень та їх відновної вартості; 
- внесення змін  до рішення від 26.04. 2017 р. «Про  створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам» тощо.
Наступним рішенням членів виконкому було подання на розгляд сесії Білоцерківської міської ради конкурсної документації задля обрання виконавця послуг із вивезення побутових відходів із території міста. Власне, конкурс проводитимуть 15 листопада 2019 року.
 
Члени виконкому розглянули також низку заяв від приватних підприємств та фізичних осіб-підприємців щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами. Більшості з них було відмовлено.
 
Завершилася робота виконавчого комітету розглядом питань щодо квартирного обліку, опікунства, захисту особистих прав неповнолітніх осіб та дітей, позбавлених батьківського
 піклування.                                                                              — Олена Литвинова