kopiika.com.ua

Тренери Білоцерківщини виховують спортивну гордість країни

Переглядів: 50Коментарі: 0
Тренери Білоцерківщини виховують спортивну гордість країни

Традиційно в другу суботу вересня відзначається професійне свято працівників фізичної культури і спорту в Україні, яке було офіційно засновано в 1994 році. Уся країна пишається досягненнями, які демонструють білоцерківські спорт-смени на теренах світових арен, спортмайданчиків, плавальних басейнів тощо. У Білій Церкві також пройшли вшанування працівників спорту та урочисті святкування, які відбулися 6 вересня в ошатному залі театру імені П. Саксаганського. Під час офіційних привітань від представників міської та обласної адміністрацій було кілька разів зазначено, що саме спортивні тренери в спортшколах та секціях плекають і вирощують спортивне майбутнє країни. 

 

Для привітань з нагоди професійного свята 6 вересня були запрошені тренери, керівники спортивних закладів та установ, спортсмени, ветерани спорту. Церемонія вручення почесних грамот, подяк, премій, квітів – від Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради, регіонального відділення Національного спорткомітету України, Білоцерківської міської ради – тривала більше години на сцені театру. 
 
За дорученням білоцерківського міського голови Геннадія Дикого представників сфери фізичної культури і спорту привітала його заступник – Катерина Литвиненко, назвавши працівників спортивних закладів міста – спортивною елітою. 
 
Із професійним святом трудівників спортивної сфери також привітали заступник білоцерківського міського голови Олександр Поляруш, депутати Білоцерківської міськради, а також начальник управління молоді та спорту Білоцерківської  міської ради Інна Паливода, заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Київській області Володимир Корнієнко. Під час привітань та нагороджень вони наголошували на тому, яку важливу роль відіграє розвиток фізичної культури, спорту в Білій Церкві, що, у свою чергу, позначається на стані здоров’я білоцерківців. І те, що спортсмени міста гідно представляють Білоцерківщину на різноманітних змаганнях, у тому числі міжнародних, – показник рівня такого розвитку. 
 
У ході урочистостей і привітань від спортивних закладів та установ, спортивних клубів та спортшкіл, федерацій спорту та громадських організацій було нагороджено близько 80 представників спортивної сфери міста. Відзначено діючих тренерів, працівників закладів, а також – ветеранів спортивного руху.
 
Творчий колектив театру імені Панаса Саксаганського презентував великий концерт із нагоди спортивного свята, запропонувавши при цьому багато нових номерів – запальних вокальних та хореографічних композицій.
—Наталія Вереснева