kopiika.com.ua

Спортивні старти юності

Переглядів: 75Коментарі: 0
Спортивні старти юності

Юні білоцерківці з вересня розпочинають свої заняття не лише в школах, але й у позашкільних закладах. До активного фізичного розвитку закликали дітей спортивні школи Білої Церкви: на базі дитячо-юнацьких спортивних шкіл також пролунали Перші дзвоники. Тож тепер попереду в білоцерківської молоді – тренування, ігри, вдалі запливи, стрибки, бігові старти! 

Зокрема, урочиста подія в Білоцерківській дитячо-юнацькій спортивній школі №1 – святкова лінійка – відбулася вже на другий день вересня. Вихованці вишикувалися у великому спортзалі школи, аби розпочати шлях у новий рік спортивного життя. Усіх присутніх – спортивну молодь, тренерів, батьків, гостей – творчою знахідкою привітав колектив театру імені П. Саксаганського, представивши в жовто-блакитних кольорах свій танець та символічно зобразивши національний прапор. 
 
Як почесні гості на спортивне свято завітали до дітей із добрими словами побажань – заступник білоцерківського міського голови Катерина Литвиненко, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, начальник управління з питань молоді та спорту Інна Паливода, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Валентина Коросько. 
 
За словами директора Дитячо-юнацької спортшколи №1, депутата міськради  Юрія Гончаренка, успішна діяльність закладу та успіхи кожної дитини залежать від підтримки та спільної праці батьків, які стимулюють дітей займатися спортом, а також від активних занять тренерів і дітей. Керівник побажав юним спортсменам після літнього відпочинку, набування здоров’я та сил – успіхів у новому навчальному році.
 
Варто сказати, що окремі спортсмени продовжували тренування та змагання також і влітку. Зокрема, у чемпіонаті України з плавання в літньому сезоні взяв участь вихованець ДЮСШ №1 Володимир Кузько. Керівник спортшколи Юрій Гончаренко особисто привітав вихованця з перемогою та присвоєнням йому звання майстра спорту України.
 
Зі своїми показовими номерами на святі виступили юні гімнастки та гімнасти ДЮСШ.
 
Депутат міськради Юрій Петрик у вітальному слові наголосив, що попереду у вихованців та тренерів – важка, але дуже важлива робота, адже саме в тренуваннях проявляється сила волі, сила духу: «Білоцерківська спортшкола №1 уже давно має добрі традиції спортивних перемог – від міського до загальнодержавного рівня! Тримайте високо свою особисту планку та рівень школи!»
Дійсно, на сьогодні в школі займається плаванням, фехтуванням, настільним тенісом, спортивним орієнтуванням, спортивною гімнастикою, баскетболом, кульовою стрільбою, панкратіоном та іншими видами спорту – більше тисячі вихованців. Вони займаються спортом,  зміцнюють своє здоров’я та піднімають спортивне реноме Білоцерківського регіону.

Грація та інтелект, фізичний розвиток та здоров’я – 

такі основні засади спортивних занять на базі ДЮСШ «Юність». Урочистості з нагоди Першого дзвоника, який зібрав спортивну родину, відбулися 6 вересня.
Свято відкрив парадний вихід майбутніх зірочок з художньої гімнастики: маленькі красуні від 4-х років зайшли до спортивної зали та вишикувалися на почесному місці. 
Вихованців, тренерів, батьків щиро привітали начальник управління з питань молоді та спорту БМР Інна Паливода, депутат міськради Ігор Гейло, керівник відділу спорту та фізичної культури Валентина Коросько.
Окремі працівники були відзначені – з нагоди Дня фізичної культури та спорту, зокрема заступник з навчально-виховної роботи Майя Дячук, тренер із художної гімнастики Ірина Маслікова, тренер з волейболу Тетяна Корчагіна, лікар Сергій Діхтярьов та інші. 
Керівник ДЮСШ «Юність» Володимир Корнієнко щиро привітав юних спортсменів із початком навчального року та початком занять у закладі, де молодь займається художньою гімнастикою, важкою атлетикою, волейбоом та шахами. Зокрема, директор спортшколи привітав з нещодавніми спортивними перемогами шахістів, адже з 28-ти команд на чемпіонаті України шахісти «Юності» посіли 7 місце. Привітав також учасників чемпіонату Київської області, який у ці дні відбувся на базі Білоцерківського шахового клубу. У ньому взяли участь шахісти трьох вікових категорій: від 12 до 20 років. Зокрема, змагалися 37 білоцерківців із загальної кількості 64 учасників. 
Порадували та додали натхнення показові виступи гімнасток школи. А також на нові спортивні рекорди та старанність у заняттях вдало надихнули багаторазові переможці спортивних змагань і циркових фестивалів-конкурсів – циркові артисти Олег Шакіров та Дмитро Ликов, які представили повітряну гімнастику на ременях. Усі присутні – учні, батьки, тренери та гості свята – із захватом аплодували неймовірному, майс-терному виступу.
Дзвінок у руках випускниці ДЮСШ «Юність» Карини Несенюк та юної гімнастки Єлизавети Костейчук закликав юних спортсменів до плідної праці, успіхів та перемог на спортивній ниві.