kopiika.com.ua

Шість ювілейних «золотих» білоцерківських родин

Переглядів: 103Коментарі: 0

У Будинку урочистих подій у Білій Церкві святковими новорічними днями привітали шість сімейних пар, які вже відзначили 50-річчя подружнього життя.

Від початку заходу хвилювання та захват панували в ошатній залі Будинку урочистих подій. Адже шість пар білоцерківців – сивочолих, але при цьому дуже красивих! – пройшли під час ушанування під весільними рушниками! Справжні «молодята», але, звичайно, кожен – із великим життєвим досвідом. 

Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий привітав «золоті» подружжя з таким визначним святом, наголосивши, що такі пари – це справжній приклад для молодого покоління.

В урочистій і, водночас, дуже дружній та затишній атмосфері привітали наступні подружжя: Віри Антонівни та Віктора Антоновича Коваленків (50 років подружнього життя); Зінаїди Олександрівни та Анатолія Васильовича Зданевичів (50 років); Тетяни Іванівни та Василя Івановича Ватаманюків ( 50 років); Анни Олександрівни та Віктора Борисовича Швецьких (50 років); Олени Іванівни та Ігоря Степановича Матусевичів (51 рік); Надії Миколаївни та Анатолія Петровича Малютіних (50 років).

Крім того, під час свята в залі розповіли про життєвий шлях кожної пари, а також усім подружжям вручили подяки міськради, подарунки. А юна славетна співачка Вероніка Морська подарувала присутнім свої творчі пісенні дарунки. Шановні родини танцювали весільний вальс, а за столами келихами шампанського всі піднімали тости за міцне подружнє життя.

Цікаво, що одна з героїнь вечора, Анна Олександрівна Швецька, розповіла, що несподіванкою для них стало привітання із «золотою датою» від дітей та рідних близько півроку тому, також у цій залі урочистих подій.

«Ми відзначили наше «золоте весілля» із дітьми, онуками, близькими! 2 травня півстоліття тому ми одружувалися – і тепер у травні 2018-го року наші рідні зробили сюрприз із новим розписом, а ще – з короваєм, рушниками. Усе було дуже красиво й навіть більш урочисто, ніж під час нашого весілля в  тому далекому поселенні Мезмай, де ми в молодості зареєструвалися й де святкували за кавказькими звичаями та цікавими традиціями. 

Можна сказати, що наше кохання – зі шкільної парти, я дочекалася нареченого з армії – і була щаслива. У Білій Церкві живемо вже близько 40 років. У нас дві дочки й п’ятеро онуків, а зараз дуже чекаємо на правнуків! 

А цього року для такої події, як «золота реєстрація», я навіть приміряла й трохи підправила свою весільну сукню – і вдягнула її знову через 50 років! Для багатьох це також стало несподіванкою! І для мене це теж було дуже символічно», – із хвилюванням зізнається Анна Олександрівна.

Однією з надзвичайно хвилюючих миттєвостей цього урочистого вечора була та хвилина, коли винесли великі свічки та поставили перед парами – як символ невмирущої сили життєдайного сімейного вогнища, яке не може зупинити ані час, ані буремні події навколишнього соціального життя.

 І цей внутрішній вогонь не спалює, а навпаки – наче  зігріває «золоті пари» в різноманітні моменти буденності та зберігає взаємну любов і повагу.

Наталія Вереснева