kopiika.com.ua

Секретні жіночі сторони міста

Переглядів: 93Коментарі: 0
 Секретні жіночі  сторони міста

…Почнемо з того, що навіть назва міста Біла Церква – жіночого роду! А ще – назви вулиць (Раскової, Павличенко, Гризодубової… Княгині Ольги!), магазинів, салонів, фірм, кафе… 
 
Якщо асоціативно уявити собі наше місто жінкою, то якою б вона була? Переважна більшість відповідей мешканців журналістам була з такими епітетами – жіночна, світла, тепла, затишна… Була, правда, і креативна відповідь: «стара і мудра». Але як для міста, то це й непогано…
 
Цікавий парадокс: яким би не ставало важким   наше життя, а українська жінка красивішає, вона стає сильною… і не забуває бути ніжною. Не зважаючи на ті, прямо скажемо, складні «маскулінні» завдання, які їй ставить сувора сучасність… Що й казати, мають наші жінки свої «секретики», які можуть змінити саму жінку – і все навколо неї. Та й народна мудрість говорить: «Дім держиться не на землі, а на жінці».
 

Що ж допомагає ставати успішною та щасливою сучасній жінці? Відповідають білоцерківки.

 
Майя Добровольська, менеджер торгової сфери: «Для сучасної жінки важлива свобода для прийняття рішень! Підтримка – від рідних, друзів. Довіра – Всесвіту… А від кохання – у жінки розкриваються крила й вона робить фантастичні речі!»
 
Ольга Мілейко, художник: «Родина та улюблене заняття – от і всі інгредієнти в рецепті для щастя й успіху».
 
Тетяна Качанова, бібліотекар: «Унікальність – це відповідь на безліч запитань… Не варто намагатися бути схожою на когось. Весна – найближча подруга жінки, бо вона так само несе світу – життя, красу, любов і ніжність… А хороша книжкова історія приведе до ладу й гармонію в душі».
 
Любов Шовкун, творча сфера: «Жіноче щастя складається із чоловічого кохання!.. Якщо міркувати про зміни в місті, то я б хотіла, щоб у вихідні в центрі міста романтично грав живий
оркестр».
 
Наталія Давіденко, менеджер туристичної сфери: «Нашу жінку від інших жінок світу відрізняє її доброта, гостинність, опіка. Незалежно від соціального стану – завжди хлібосольні столи. Наша господиня обігріє, причастує, пісень поспіває… та ще й додому складе клумачка! 
І моє щастя також – це можливість віддавати, ділитися всім, чим володію, бачити щастя рідних. А ще – мати свободу й право вибору.
 
…Красива, тендітна, 
легка, метушлива,
 весела, дзвінка, кохана, співоча, 
окрилена мрією, щастям зігріта, 
могутня, хоробра і серцем невтомна;
живою водою говорять вуста, 
хлібом духмяним обійми горять 
і спокоєм тихим твій поглад сія –
це Ти, України Жіноча Душа!» 
- Наталія Вереснева