kopiika.com.ua

Секрет жінки, або Краса – у Центрі

Переглядів: 188Коментарі: 0
Секрет жінки, або Краса – у Центрі Фейсбілдінг, стрейтчинг!… Здавалося б, якісь загадкові, цікаві слова іншомовного походження. А ось клієнтки Білоцерківського центру надання соціальних послуг із задоволенням приходять на заняття й добре знають, що таке «фейсбілдінг», тим паче, що це досить корисна штука для дам поважного віку!

 

Варто одразу сказати, що окремі лікарі вважають: фейсбілдінг – комплекс спеціальних вправ для тренування м’язів обличчя – може слугувати альтернативою пластичній хірургії та всілякім агресивним «антивіковим» втручанням. Виконуючи вправи, можна підтягнути овал обличчя, розгладити носо-губні зморшки тощо. Слід сказати, що лікарі рекомендують починати робити вправи вже з 30-35 років, адже саме в цей період починає проявлятися  м’язовий дисбаланс. І займатися варто кожного дня, не лінуватися. Але лінь не стосується клієнтів Білоцерківського територіального центру, тому що вони готові приходити до кабінетів Терцентру хоч кожного дня й активно займатися собою, своїм здоров’ям. Життєва мудрість підказує, що краса стає вже справою їхніх власних рук.

Жіноча краса обличчя –  робота власних рук!

Дійсно, у прямому сенсі. Якщо говорити про результат, то на тілі, кажуть фахівці, він має закріпитися саме від наполегливого, постійного повторення. Заняття з фейсбілдінгу проходять у основному корпусі Територіального центру кожного четверга, взимку і влітку. Свого часу започаткувала їх Ірина Вітько, організатор культурно-дозвіллєвої  діяльності Терцентру. «Навести красу на обличчі – справа непроста, але дуже приємна. Тим більше, що ми закріплюємо тепло зустрічі приємним чаюванням, проведенням майстер-класів із в’язання хусток, очіпків».
 
Сьогодні, крім пані Ірини, заняття проводить «волонтер краси» – пані Тетяна Сіроштан, яка й сама має прекрасний вигляд і докладає зусиль, щоб донести корисну інформацію жінкам «золотого віку», які приходять на заняття. 
 
На запитання про головний секрет жінки Тетяна Леонідівна відповіла, що важливо витримувати «внутрішню рівновагу», гармонію, дослухатися до себе, по-друге, ключовим для жінки є благополуччя та спокій родини й, по-третє, це – уміння доглядати себе.
 
«Часто буває так, що жінка все життя слідкує за своїми дітьми, доглядає за чоловіком (чи правильно та корисно він поїв?) і навіть за своїм будинком (чи він чистий?!)… Але важливо не менш турботливо доглядати й за собою, – стверджує пані Тетяна. – І що цікаво: на заняттях із фейсбілдінгу ми зрозуміли, що можемо повчитися важливим речам щодо догляду за обличчям одне в одного. У світі є загальноприйняті правила, а є ще стільки цікавих теорій, практик догляду за шкірою, обличчям, суглобами рук, плечей тощо… Якщо жінка захоче – вона зможе ВСЕ!»
 
Заняття наповнюється вправами для обличчя, для всіляких носо-губних та лобних складок тощо. Крім цього, використовують «гімнастику за Шишоніним», «японський масаж», «точковий масаж»… Коротко кажучи, життєвий досвід та мережа Інтернет роб-лять інформативні дива та інсайти.
Жінки, як самі кажуть, уміють дивувати одна одну! Наприклад, пані Валентина для всіх проводить «гімнастику за Шишоніним» – вправи для шиї «Метроном», «Факір» та інші. 
 
Клієнтка Терцентру Маргарита Василівна свого часу працювала лікарем, тож вона наголошує, що на таких заняттях дуже важливо розслабитися, не зосереджуватися на складнощах життя, сучасних неприємностях. А ще – важливо робити вправи дуже обережно, щоб не нанести шкоди власному організму некоректними вправами чи «косметичними експериментами». 
 
Нещодавно почала відвідувати Територіальний центр Надія Володимирівна Єсипенко. Вона зізналася, що хоча вже має четверо онуків, правнуків і велику родину, але коли прийшла до Терцентру й стала спілкуватися, – то наче знайшла свою рідну сім’ю: «Кожного четверга чекаю, щоб прийти, поспілкуватися! Мені тут дуже приємно, усіх люблю. Ми не лише робимо вправи, записуємо рецепти молодості та краси, але й ділимося чимось важливим… Бажаю всім жінкам не мати проблем зі здоров’ям, бути ніжними – як весняні квіти!»
 
Ольга Семенівна також нещодавно почала активніше відвідувати Терцентр: «Спочатку ходила на лікувальну фізкультуру. А тут склалася приємна компанія, тож я приходжу із задоволенням і сюди! Мої рідні помічають, що я втратила, на щастя, кілька зайвих кілограмів, мені легше дихається, ходиться. Удома своїми руками роблю цікаві декоративні вироби, тож і тут я готова поділитися знаннями, умінням – на майстер-класі показати, як я їх роблю». 
 
Цікаво, що заняття з фейсбілдінгу збирають декількох пані до дружнього кола, а потім усі учасниці залишаються у «Світлиці» (де, як правило, проходять тематичні виставки, демонструються роботи, виготовлені золотими ручками майстринь Терцентру!) і тут продовжують позитивне спілкування. Так, наприклад, поважні пані, зустрічаючи весну, жіноче свято, обмінялися приємними сюрпризами: кожній дістався милий букетик чудових весняних «котиків», які Тетяна Леонідівна вручила жінкам, присутнім на заняттях.
 

Жінки на стрейтчингу – насправді вражають!

 
Активна розтяжка м’язів тіла, з використанням силового напруження, – справа дуже серйозна. Заняття проходять під ретельним наглядом професійного тренера: проводить тренування зі стрейтчингу Наталія Бабушкіна (у філіалі Терцентру по вул. Стуса,  34). І хоча заняття розпочалися лише кілька місяців тому, але результат уже є – можна навіть на фото це побачити (Людмила Ястрєбова, Галина Микитенко, Олена Шовгун). 
 
Чи багато хто з вас, милі пані та поважні панове, зможе ось так запросто зробити «планочку» чи – широку розтяжку на «шпагат»?! Жінки, які це роблять на заняттях зі стрейтчингу, – насправді вражають! 
 
Це і є справжня турбота про своє здоров’я та відповідальність за своє життя: прийти до Територіального центру, займатися розвит-ком свого інтелекту, свого тіла, слідкувати за вагою, любити й шанувати себе – а, зрештою, усіх навколо. 
 
Білоцерківський територіальний центр докладає всіх зусиль, щоб такий унікальний заклад надавав можливості так розвиватися. Здоров’я та натхнення всім на прекрасні справи!

Працівники Терцентру – кращі в Україні

Нещодавно Білоцерківський територіальний центр надання соціальних послуг був визнаний кращим в Україні; директор центру Ірина Дога відзначена подякою Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації.  А з нагоди жіночого свята колектив провів урочисте засідання – із врученням грамот за професійність у роботі.
—  Наталія Вереснева