kopiika.com.ua

Романчик та Ганнуся народилися першими!

Переглядів: 27Коментарі: 0
Романчик та Ганнуся народилися першими!  Ідеться про малюків, які щойно народилися в Білоцерківському пологовому будинку – і одразу стали першими громадянами Білої Церкви в новому 2020 році. 

Як відомо, щорічно в Білій Церкві проходить акція «Новий громадянин міста», коли білоцерківці вітають мам, які першими народили діток у новому році. Ці малюки-білоцерківці – ще й первістки у своїх родинах! 
 
Отже, цього року білоцерківський міський голова Геннадій Дикий особисто привітав породілей у Білоцерківському пологовому будинку зранку 2 січня.
Дівчинка Ганнуся (вагою 3 600 г) народилася в пані Наталії Бойко. А родина Аліни Глушко вирішила назвати хлопчика (вага – 2 950 г) красивим ім’ям Роман. 
 
Молоді мами з радістю прийняли від білоцерківського міського голови привітання, квіти та чудовий дитячий комбінезон. Геннадій Дикий побажав здоров’я діткам і їхнім родинам: «Наразі головне, щоб малюки гарно їли та спали… Ми всі вдячні вам за такий чудовий подарунок для міста, дякуємо за нових громадян Білої Церкви! І просимо вас: не зупиняйтеся – даруйте нам ще нових білоцерківців!» 
 
Разом із міським головою молодих мам привітали його заступник Катерина Литвиненко й  начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Інна Паливода.
 
За словами головного лікаря Анатолія Бондаря, у Білоцерківському пологовому будинку 2019-го року народилося 1 247 дітей (це на 140 пологів менше, ніж 2018 року), із них 15 – двійнят. 
 
З інших населених пунктів послугами даного медичного закладу у 2019 році скористалася 481 вагітна жінка (майже 30% з усіх вагітних).
 
Цікаво, що на сьогоднішній день 63% з усіх пологів – саме партнерські (785). За словами головного лікаря, перші партнерські пологи було проведено у 2006 році – тоді було 1-3 пологи такого типу. 
 
Після привітання породілей міський голова та головний лікар відвідали кілька палат інтенсивної терапії. Вони оглянули обладнання, зокрема й нове, яке було придбано минулого року, – це апарати штучної вентиляції легенів для новонароджених у відділенні реанімації та лапароскопічну стійку. Крім того, керівник повідомив, що наразі в пологовому будинку впроваджуються новітні методи лікування (гістерорезектоскопія та лапараскопічні операції).
 
Бажаємо діткам та мамам – міцного здоров’я у їхньому новому році! І хто б не народився першим – хлопчик чи дівчинка – для Білої Церкви цей рік буде успішним!
                                                   —  Наталія Вереснева