kopiika.com.ua

Робота

Переглядів: 117Коментарі: 0
Робота

Найгарячіші вакансії
Білоцерківського центру зайнятості
(вул. Ярослава Мудрого, 36. Тел.: 04563 9-19-68)

Маляр, з/п - 5000грн. Фарбувальник металоконструкцій, проведення обробки та фарбування металевих виробів нестандартного обладнання (ворота, решітки на вікна, контейнери для сміття та ін.) за допомогою пульверизатора. Для підготовки поверхні, що забарвлюється, і нанесення малярних складів використовувати електрозмішувачі, шліфувальні машини, електрощітки, електричні фарбопульти, щітки, валики.

Інженер засобів радіо та телебачення, з/п -10000грн. Побудова телекомунікаційної, домофонної  мережі, забезпечення надійної та якісної  роботи мережі,  ремонт та обслуговування.

Практичний психолог, з/п - 4723грн. Виявляти, розвивати творчі та індивідуальні здібності дітей, консультувати батьків; корекційна робота з дітьми, обстеження, проведення консультування батьків; психологічна діагностика дітей дошкільного віку, знання вікових особливостей дітей. Наявність попереднього медичного огляду.

Водій автотранспортних засобів, з/п - 10000грн. Перевезення пасажирів транспортом міського та приміського сполучення. Наявність прав категорії В, С, Д. Режим роботи: з 05:30 до 21:30, вихідні за графіком.

Листоноша, з/п - 4800грн. Доставка кореспонденції та періодичних видань споживачам, доставка та виплата пенсій і грошових допомог. Досвід роботи з матеріальними цінностями.

Пекар, з/п - 5000грн. Приготування кондитерських виробів (тістечка, печиво, пиріжки, торти тощо) з різного виду тіста; оформлення випічки. Режим роботи: 7.00-16.00. Доставка до роботи автотранспортом підприємства. Можливе навчання на робочому місці.

Слюсар аварійно-відбудовних робіт, з/п - 6400грн. Виконання аварійно-відновлювальних робіт та ремонтних робіт водопровідної і каналізаційної мереж.

Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, з/п - 8000грн. Прокладання електричних кабелів у приміщеннях установ, світильників, вимикачів та розеток, щитів управління, установка та налагодження пристроїв контрольно-вимірювальних приладів. Прокладання захисних труб для проводів.

Вантажник, з/п - 8000грн. Виконання вантажно-розвантажувальних робіт, складання та перенесення вантажів. Знання номенклатури виробів, що відпускаються зі складу. Дотримання санітарно-гігієнічних норм праці. Доставка до місця роботи за рахунок підприємства.