kopiika.com.ua

Рекламу старого зразка – під заборону

Переглядів: 290Коментарі: 0
Рекламу старого зразка – під заборону

За мотивами крайнього засідання виконавчого комітету БМР

Наприкінці місяця, а саме 29 січня поточного року, у великій залі будівлі Білоцерківської міської ради відбулося чергове засідання виконкому БМР у складі 12 діючих членів. Зважаючи на відсутність голови міської ради – кажуть, був у відрядженні, – того вечора на засіданні головував секретар міської ради Вадим Кошель. Головуючий повідомив про 37 питань порядку денного, до яких довелося додати ще одне термінове, 38-ме.

Найпершим «комітетчики» розглянули затвердження спільного річного календарного плану проведення громадських обговорень із питань охорони громадського порядку на 2019 рік. Доповідач Сергій Постівий зауважив, нібито свого часу таку новацію запровадили з ініціативи голови столичної обладміністрації як експеримент, який устиг стати доцільною традицією і якнайкраще виправдав покладені на себе очікування. 

Пан Постівий коротко виклав суть пропозиції, після чого запросив членів виконкому для конструктивного діалогу. Пан Гнатюк повністю підтримав готові напрацювання, проте вніс пропозицію конкретизувати локації тих чи інших запланованих заходів. Також було запропоновано оснастити спеціальні місця в житлових секторах з номерами телефонів відповідальних за цю конкретну ділянку осіб для, так би мовити, живої комунікації білоцерківців з, наприклад, дільничним інспектором поліції чи відповідним працівником відповідного ЖЕКу. Постівий погодився взяти пропозиції до уваги, після чого поставив питання на голосування. Виконком відгукнувся одноголосно.

 

Контрольований льодохід 

 

Друге питання порядку денного зачіпало майбутній льодохід на Росі. Голова департаменту ЖКГ при Білоцерківській міськраді пан Савченко коротко поінформував присутніх щодо плану заходів на весняний період, аби убезпечити місто від імовірних катаклізмів, паводків і повеней у 2019-му році. Члени виконкому підтримали ініціативу міської адміністрації 11-ма голосами «за». 

 

Цьому ТОВ знову «ні»

 

Згодом Савченко підняв старе питання щодо встановлення тарифу на теплову енергію ТОВ «Енергетична компанія Теплоінвест» для потреб установ і організацій, які фінансуються з державного бюджету. Доповідач наголосив, що,  відповідно до висновків експертів, ТОВ працює- таки в так званому  альтернативному секторі  енергетики й, природно, має тарифікуватися за іншою категорією. 

Щоправда, промова Савченка не подіяла на членів виконавчого комітету й вони не погодилися «за іншою категорією». Усього 4 голоси за винесену пропозицію.

 

Додаткове – важливе

 

Викликало цікавість додаткове питання, внесене в порядок денний на початку засідання. У ньому йшлося про фінансування минулорічних проектів за рахунок же залишків минулорічних субвенцій. Сума доволі значна – близько 17 млн  гривень. Розібравшись, що до чого, члени комітету підтримали додаткове одноголосно, 12-ма голосами «за». 

 

Премія Вінграновського

 

Шостим питанням значилася пропозиція про цьогорічних лауреатів молодіжної міської премії ім. Вінграновського. 

У 2019-му спеціальна комісія пропонувала відзначити грошовою преміальною винагородою в розмірі 3750 грн  молоду літераторку Ілону Котовщик за її прозу та поезію, а також вокальний ансамбль Білоцерківського аграрного університету під керівництвом Наталі Булей. Виконком одноголосно підтримав обох кандидатів на вищеозначену премію. 

 

Захист трудового колективу

 

Восьмим питанням «комітетчики» також одноголосно підтримали новий вид реєстрації трудових договорів, покликаних належним чином захистити трудові колективи від імовірного зловживання умовного роботодавця.  

 

Допомога на поховання

 

Доповідач із цього питання Тетяна Велігорська наголосила, що здороження тарифів на деякі види ритуальних послуг вимагає, звичайно ж,  підвищення рівня допомоги на поховання малозабезпечених спочилих білоцерківців. Так, тільки для білоцерківців – із відповідною пропискою в паспорті. Виконком погодився одноголосно. 

 

Старій рекламі в БЦ – ні!

 

Перед початком розгляду значної обойми питань щодо дозволів на встановлення зов-нішньої реклами, член виконкому Поліщук виголосив полум’яний спіч про те, що, мовляв, – доки терпітимемо цю потворну застарілу рекламу в нашому просунутому місті! Якщо реклама старого зразка, – то ні, ні й ні! 

Напевно, інші члени перейнялися праведним гнівом Поліщука, відтак, фактично заблокували роботу щодо встановлення нової старої реклами в Білій Церкві. 

Цікаво, що в цьому гарячому пориві виконком «прокотив» прохання свого колеги, знаного в місті підприємця Маршалка, на встановлення зовнішньої реклами на вул. Київській, 50. Ну правильно. Ні то й ні, для всіх без винятку. 

Починаючи з 27 питання, присутність сторонніх людей на засіданні, зокрема й журналістів, стала, так би мовити, небажаною через розгляд деяких даних конфіденційного характеру. Ішлося про долі дітей та їхнього перспективного майбуття. Що ж, – не можна, так не можна.

Олександр Виговський