kopiika.com.ua

Про надбавки тренерам і «неправильну» рекламу

Переглядів: 274Коментарі: 0
Про надбавки тренерам  і «неправильну» рекламу
Минулого тижня, 9 березня, у приміщенні Білоцерківської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету, який зібрав під своїм «омофором» 17 діючих членів. На порядку денному засідання стояло 24 питання міського господарювання та упорядкування. 
Перших три питання були, радше, технічними й стосувалися невеличких змін до складу різноманітних муніципальних комісій. П’яте питання – про встановлення режиму об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення – виштовхнуло на поверхню юридичну колізію, що викликала невеличку суперечку серед виконкомівців. В одному пункті питання йшлося про вільну чи помилкову зміну статусу закладу, який раніше був кафетерієм, а тепер намагався перекваліфікуватися в кав’ярню. 
Керуючий справами виконавчого комітету пан Постівий зазначив, що в цьому випадку матимемо юридичну невідповідність, адже насправді вимоги до статусів кафетерію та кав’ярні між собою сильно різняться. Його підтримав заступник міського голови Гнатюк, зазначивши, що виконком не може своєю владою перейменувати кафетерій на кав’ярню. Урешті-решт, міський голова запропонував соломонове рішення: порадити заявнику виправити невідповідність у заяві, натомість проголосувати 5-те питання без суперечливого пункту. Члени виконкому погодились і проголосували позитивно. 
Напевно, містянам цікаво дізнатися про голосування щодо 7 питання порядку денного: «Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 15 листопада 2018 року №634 «Про план діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік». 
Була внесена пропозиція розширити повноваження виконкому на царині систематики ціноутворення щодо пасажироперевезень у міському транспорті. Більшістю голосів пропозиція була підтримана. Восьме питання порядку денного «Про забезпечення житлом деяких категорій громадян» відзначалося розширенням переліку на одну категорію – учасники Революції Гідності. Виконком не заперечував. 
Розглядаючи 9 питання, комітет погодив пропозицію щодо десятивідсоткових надбавок для тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. 
Найбільш гаряче обговорювався на минулому засіданні, як не дивно, рекламний блок питань порядку денного. Спочатку виконком спокійно відмовив у розміщенні зовнішньої реклами через зауваження Білоцерківводи приватному підприємству «Алтай-груп», але потім процес чергових відмов у розміщенні зовнішньої реклами наштовхнувся на гаряче заперечення заступника міського голови пана Поляруша. Він не побачив підстав відмовляти заявникам через претензії патрульно-постової служби: буцімто поліціянти ставлять перед підприємцями завищені й несанкціоновані вимоги. 
Натомість інший заступник міського голови пан Гнатюк заперечив колезі: він сказав, що навіть єдине зауваження з боку відповідальних організацій уже дає підстави робочому органу відмовити проханню замовника. Як би там не було, але пропозиція відмовити замовнику в праві на розміщення реклами була заблокована виконкомом, відтак перед комітетчиками постала чергова юридична колізія: відмовившись (не погодившись) відмовити в рекламі, вони не дали дозволу на її розміщення, отже питання зависло в ефірі, наче індус під час сеансу левітації. 
Цікаво, але наступні відмови виконкомівці також не погодили, тож «левітаційних» питань до кінця засідання суттєво збільшилось. 
Починаючи з 15-ї позиції, виконавчий комітет узявся розглядати конфіденційні проблеми  малолітніх білоцерківців, тож усі зайві персонажі були наполегливо «попрошені» на вихід із приміщення великої зали Білоцерківської міської ради. Зокрема, і журналісти.
 
Олександр Виговський.