kopiika.com.ua

Білоцерківський пляж – виглядатиме по-європейськи!

Переглядів: 246Коментарі: 0
Білоцерківський пляж – виглядатиме по-європейськи!

Мережею інтернет прокотилася хвиля обурення. Причиною тому стала інформація, що на білоцерківський пляж завезли декілька машин щебеню, тож мешканці стали висувати припущення. Припущення, звичайно, були з ухилом до апокаліпсису: «Незаконна забудова в рекреаційній зоні!», «Корупція!», «Зрада!» 

Але у вівторок на своїй сторінці соціальної мережі Фейсбук міський голова Геннадій Дикий пояснив, що відбувається. Виявляється, набережна над Россю (яка вже зроблена від Дерев’яного мосту й до Вокзальної) цьогоріч буде робитися зі сторони центрального пляжу. Візуалізація проекту – вражаюча. Не всяке місто Центральної Європи може похвалитися такою набережною. Ми звернулися до департаменту житлово-комунального господарства за більш детальною інформацією, і ось що нам ще розповіли.

Буде зроблено не лише набережну від причалу місцевого катера до спортивних майданчиків, а й доріжку від ресторану «Шалє» до пляжу. Ще, обов’язково, проведуть розчищення річки на цьому її відрізку. 

При будівництві пішохідної доріжки передбачається оптимізація пішохідного руху на вільній прибережній території зони відпочинку (рекреаційній зоні) з улаштуванням пішохідної частини, облаштуванням лавками для відпочинку, урнами для сміття, також заплановано зробити освітлення території в темний час доби.

Планування території під влаштування тротуарної доріжки виконано з дотриманням  наступних  вимог:

- максимального збереження існуючого рельєфу;

- забезпечення нормативних ухилів тротуарів;

- забезпечення відводу поверхневих вод відкритим методом;

- мінімального обсягу земляних робіт;

- максимального збереження грунтів і зелених насаджень.

Роботи з будівництва передбачають улаштування пішохідних доріжок шириною 3,00 м та майданчиків із покриттям тротуарною плиткою; установку нового бортового каменя (бордюру); установку лавок для відпочинку та урн для сміття по території; установлення огорожі вздовж занадто близького проходження пішохідної доріжки до берега, організацію освітлення території в темний час доби.

Сподіваємося, що кінцевий результат ми побачимо вже цього року.                                                    Леся Поліщук