kopiika.com.ua

Підтримай Пласт заради майбутнього України!

Переглядів: 185Коментарі: 0
Підтримай Пласт заради майбутнього України!

Нещодавно в Білій Церкві відбулася презентація Національної скаутської організації Пласт, що протягом 107 років є середовищем виховання свідомої української молоді, яка брала й бере на себе відповідальність за майбутнє України на кожному етапі нашої історії. 

Серед вихованців Пласту – провідники українських повстанців  С. Бандера і Р. Шухевич, патріарх-предстоятель Української греко-атолицької церкви Любомир Гузар, український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат Богдан Гаврилишин, президент Українського католицького університету Борис Ґудзяк, провідний науковець компанії IBM у галузі комп'ютерних технологій Любомир Романків. 
Пластуни були активними учасниками Революції Гідності, а сьогодні захищають нашу державу у війні на сході України.
Натепер український скаутинг – це найбільша неурядова, позапартійна, міжконфесійна громадська організація, що має 137 осередків у 23 областях України. Прийшов час і в нашому місті створити осередок Пласту задля патріотичного виховання наших дітей і організації їхнього цікавого дозвілля! Ініціативна група із числа білоцерківських активістів запрошує приєднуватись до скаутського руху дорослих волонтерів (18+) – людей, що на добровільних засадах у вільний час готові працювати з дітьми, прищеплюючи їм віру в Бога та любов
до України. 
Звертатися можна по телефону Білоцерківського осередку пластунів: 063 643 97 44 (інформаційний координатор  - А. Федченко). 
 Детальніше про презентацію Пласту, а також про мету й форми його діяльності читайте в наступному номері нашої  газети.