kopiika.com.ua

Непідконтрольний митрополит Паша Мерседес

Переглядів: 98Коментарі: 0
Непідконтрольний митрополит  Паша Мерседес

Нещодавно Голова Російської православної церкви Гундяєв заявив агенції ТАРС, що в  Православної церкви України немає «благодаті».  Буцімто в ПЦУ лише розкол і злість. 

Із цього приводу пропонуємо читачам невеличкий екскурс у духовний світ РПЦ в Україні, а також у моральні світи настоятеля Києво-Печерської лаври, одіозного митрополита  Російської православної церкви в Україні  Павла (Лебедя), знаного в російських церковних колах як Паша Мерседес або Колгоспник. 
Не так так давно цей «добродій» з великою долею зухвальства розповів про смерть чотирьох працівників музею після його прокляття на їхню адресу. Музейники займалися виселенням ремонтних майстерень із храму, коли Колгоспник роздратовано заявив, що на простих роботяг чекає неминуча загибель за його словом. «І в один день три людини померли», – публічно хвалиться митрополит. 
Думаєте, автор згущує фарби й наговорює на церковного прихильника німецького автопрому? Аж ніяк. Відео з теревенями кровожерного священнослужителя опубліковано у відкритому доступі на YouTube-каналі «Лавра. Шлях до Небес». До речі, у цьому 35-хвилинному ролику Паша Мерседес не менш зухвало коментує зникнення з Лаври старовинних ікон, підміну мощей та незаконні споруди. Каже, зник непотріб, а незаконні споруди – не ваша справа. 
Також Колгоспник розповів, що після містичних смертей музейники написали  на нього скаргу блаженнійшому митрополиту Володимиру. «І коли я з ним говорив, то побачив, що в нього з очей «ідуть іскри», – з посмішкою на широкому неаскетичному обличчі  продовжив хизуватися «благодатний» владика Павло. 
Наче після того як митрополит Володимир запитав його – чому він дозволяє собі проклинати музейників, адже в них померли три людини, настоятель Лаври з викликом промовив: «До вечора всі помруть. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа». І правда, ще один чоловік помер. 
До чого це я? До благодаті й смирення, яких, за словами московіта Гундяєва, зовсім немає в Православній церкві України, зате – «з головою» в Російській православній церкві в Україні, запевняє колишній УПЦ Московського патріархату. 
Напевно, особливо «багато» християнських чеснот у душі настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Паші Мерседеса, а також у черепній коробці російського куратора всіляких паш мерседесів і Ко, якого в 2014-му мабутній Президент України обізвав «с*кою православною» за те, що колишній росіянин, який за протекції колишнього зрадника-президента раптом став, типу, українцем, виправдовував убивства майданівців у столичному передмісті. Це цього, типу, українця Голова Верховної Ради  Парубій доволі влучно охрестив «нечистю». 
 
Післямова
 
До речі, правоохоронці перевірили вихваляння неконтрольованого Колгоспника на предмет масової загибелі музейників у православній святині. 
Кажуть, церковник усе видумав, наче той вуличний гопник після «гранчака» дешевого портвейну. Що ж,  такому «благодатному»  можна й повихвалятися його «уявними вбивствами». Не здивуюся, якщо незабаром він почне вихвалятися уявними друзями на кшталт «володаря кілець» чи «джидая  Обі-Ван Кенобі». Таким закони не писані, зокрема й закони  здорового глузду.