kopiika.com.ua

Найгарячіші вакансії

Переглядів: 907Коментарі: 0
Найгарячіші вакансії

Найгарячіші вакансії 

Білоцерківського центру зайнятості 

(вул. Ярослава Мудрого, 36. Тел.: 04563 9-19-68)

 • Лікар-лаборант, з/п - 8068грн. Виконання клінічних аналізів пацієнтам та організація лабораторної служби. Можливість працевлаштування за освітою: мікробіологія та біологія.
   
 • Лікар-хірург, з/п - 4723грн. Лікар-хірург дитячий екстреної допомоги на 0,5 ставки. Установлення діагнозу, проведення хірургічних втручань, лікування. Знання правил асептики та антисептики. Наявність попереднього медичного огляду. Досвід роботи – 3-5 років.
   
 • Молодша медична сестра (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.), з/п - 4723грн. Вологе прибирання у відділенні, обробка інструментарію та догляд за хворими.
   
 • Викладач закладу вищої освіти, з/п - 9050грн. Викладач інформатики: здійснення теоретичної й практичної підготовки студентів з навчального курсу. Забезпечення умов для засвоєння ними освітніх програм на рівні обов’язкових державних вимог. Досвід роботи від 3 років.
   
 • Учитель закладу загальної середньої освіти, з/п 6400грн. Учитель математики. Навчання та виховання школярів з урахуванням специфіки навчального предмета й віку школярів. Реалізує прийняті в школі освітні програми  відповідно до навчального плану.
   
 • Інструктор службового собаківництва, з/п - 10000грн. Відповідає за догляд, підготовку та використання службових собак для охорони підприємства, забезпечує вчасне проведення господарських та зооветеринарних заходів з утримання службових собак.
   
 • Бухгалтер, з/п від 5000грн. Бухгалтер фінансово-економічної служби: організація, контроль роботи фінансово-економічної служби військової частини; формування та подача звітності на державному підприємстві. Режим роботи: з 09.00 до 18.00. Досвід роботи від 1 року.
   
 • Інспектор (пенітенціарна система), з/п - 7000грн. Молодший інспектор, забезпечення нагляду та охорони засуджених, проходження надстрокової служби в органах Державної кримінально-виконавчої служби України. Вимоги до кандидатів: строкова служба в Збройних силах, без судимості.
   
 • Оператор із виготовлення гумових сумішей, з/п - 13340грн. Ведення та контроль процесу виготовлення гумових сумішей. Режим роботи: по 12 годин  (07.00-19.00; 19.00-07.00). Наявність попереднього медичного огляду.

   
 • Підсобний робітник, з/п - 7000грн. Виконання збірки металоконструкцій, зачищення швів після зварювання (виготовлення ігрових майданчиків).