kopiika.com.ua

ЛІКІВ ПРОТИ COVID-19 НАРАЗІ НЕ ІСНУЄ

Переглядів: 140Коментарі: 0
ЛІКІВ ПРОТИ COVID-19 НАРАЗІ НЕ ІСНУЄ  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області (далі - Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 19.03.2020 р. № 15.4-13/2/4469 стосовно надходження листа від Асоціації представників міжнародних фармацевтичних виробників AIMP Ukraine від 16.03.2020 р. № 2003/16-01 щодо розповсюдження реклами лікарських засобів з інформацією про лікувальні дії на коронавіруси та наступним повідомляється.

 
В своєму листі Асоціація представників міжнародних фармацевтичних виробників AIMP Ukraine, звертає увагу про те, що нині немає підтверджених та ефективних ліків від коронавірусу COVID-19.
 
Відповідно до частини першої статті 10 та абзацу третього частини шостої статті 21 Закону України «Про рекламу» у рекламі лікарських засобів, медичних виробів та методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації забороняється розміщення відомостей про те, що лікувальний ефект від застосування лікарського засобу чи медичного виробу є гарантованим. Недобросовісна реклама забороняється.
 
У зв’язку з вищевикладеним, з метою реалізації наданих повноважень та недопущення порушень чинного законодавства у сфері реклами, просимо Вас, повідомити Білоцерківське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, в разі розповсюдження реклами лікарських засобів з інформацією про лікування коронавірусу COVID-19 на території Київської області.
 
Заздалегідь вдячні Вам за розуміння та підтримку у цій роботі, адже досягти підвищення рівня якості життя громадян України можливо лише за умови об’єднання зусиль.
 
Про факти розповсюдження такої реклами просимо інформувати 
 
Білоцерківське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області
 
за адресою: 09117, Київська область, м. Біла Церква, вул. Товарна, 27.
 
Телефон для довідок: (04563) 6-10-23,
 
e-mail: bila-cerkva@dpssko.gov.ua.