kopiika.com.ua

Куди поїдемо, а куди пішки підемо

Переглядів: 360Коментарі: 0
Куди поїдемо, а куди пішки підемо  Всезагальна радість від зменшення ціни на проїзд у міських маршрутках на 1 грн якось дуже швидко поблякла. Натомість у білоцерківських групах різних соціальних мереж з’явилася всезагальна стурбованість. Відколи на підставі рішення виконкому №726, що було опубліковане18.10.2019 р., був оголошений конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах №№ 7, 8, 18 і 25, голосом громадськості сіялася паніка: мовляв, «дешевий сир» завів у пастку і перевізники не погодяться на умови, «викричані» заради піару горе-політиканами, тож доведеться ходити пішки. 

 

Хто, куди й чи взагалі будуть нас возити, вирішувалося 19 листопада на засіданні конкурсного комітету, у президію якого ввійшли 
міський голова Г. Дикий, депутат обл-ради О. Поляруш і начальник відділу транспорту та зв’язку міської ради О. Шевченко. 
 
Як повідомила О. Шевченко, пропозиції до участі в конкурсі не зразу, але таки надійшли – аж 04.11. 2019 р. Зокрема:
- претендент ПАТ «Білоцерківський автобусний парк» (директор – А.Старинко) подав документи на участь у конкурсі за двома об’єктами: маршрутами №18 та №7. Однак згодом свою пропозицію на маршрут 
№ 7 відкликав;
- претендент ТОВ «ТрансСіті» (директор – С. Шутенко) висловив готовність здійснювати перевезення маршрутом №7;
- претендент КП «Тролейбусне управління» (начальник – В.Вахній) був зацікавлений в обслуговуванні маршруту №18;
- претендент ТОВ «ЕпіТранс» (директор – В. Денисенко) виявив намір працювати на маршрутах №№8 і 18.
 
Себто, згідно з поданими заявками, вималювалася не вельми оптимістична картина з трьома претендентами на 18-й маршрут (залізничний вокзал – вул. І. Кожедуба – ХімБуд), лише по одному претенденту на маршрути №7 (4-й мікрорайон – вул. М. Семашка) і №8 (вул. І. Кожедуба – залізничний вокзал). А от на участь у конкурсі на автобусні перевезення загального користування за об’єктом «маршрут №25» (вул. В. Стуса – Одеська траса) пропозицій не надійшло. Жодної. 
 
У ході роботи конкурсного комітету всім претендентам було надано право виступу з обґрунтуванням своїх заявок. А члени комітету розглянули подані на конкурс документи, що підтверджували відповідність матеріально-технічного забезпечення транспортних підприємств вимогам правил перевезення пасажирів громадським транспортом.
 
Після вивчення відомостей про автобуси, які будуть використовуватися на маршрутах, інвестиційних зобов’язань підприємств та закритого обговорення поданих пропозицій, – конкурсний комітет визначив переможців. За підсумками роботи комітету:
- маршрут №7 буде обслуговувати  ТОВ «ТрансСіті» (курсуватимуть 12 автобусів);
- маршрутом №8 пасажирів перевозитиме ТОВ «ЕпіТранс» (9 автобусів);
- маршрутом №18 їздитимуть 9 транспортних засобів КП «Тролейбусне управління».
 
Після оголошення переможців очільник міста Г. Дикий звернувся до перевізників із попередженням: «Після того як результат роботи конкурсного комітету буде затверджено рішенням виконкому і з вами підпишуть договори, піклуйтеся, будь ласка, аби марки транспорту на маршрутах відповідали тим, що були подані в конкурсних заявках, і виконуйте інвестиційні угоди. У протилежному випадку міська влада матиме всі підстави, щоби розірвати діючі договори й оголосити новий конкурс».
 
P.S. 26 листопада рішення конкурсної комісії про обрання переможців конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування м. Біла Церква було затверджено на позачерговому засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.
— Олена Литвинова