kopiika.com.ua

Кращі квіти Терцентру – на честь Дня міста

Переглядів: 143Коментарі: 0
Кращі квіти Терцентру – на честь Дня міста

Життя міста Біла Церква цікаве мешканцям у будь-якому віці. Особливо коли є яскравий життєвий досвід, мудрість, розуміння прекрасного. І персонал Білоцерківського терцентру з надання соціальних послуг, і його клієнти  прагнуть у співпраці досягнути приємного та комфортного, красивого та достойного життя в рідному місті. 

На честь Дня міста у вересні працівниками комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг» було проведено велику роботу: підготовку презентації всіх відділень із залученням активних клієнтів, участь у міській дефіляді, що пройшла центральною вулицею міста, виставку досягнень та розвитку закладу. 
 
Крім того, Терцентр узяв участь у міському конкурсі на краще оформлення клумби. Раніше такий «квітковий конкурс» відбувався прямо в центрі міста, але, на жаль, уже наступного дня квіткові колажі розбирали й уся та краса радувала лише один день. Тому, звичайно, цінність конкурсу тепер зросла, адже облаштовані красиві клумби залишаються біля закладів, милують око і серце тих, хто там працює, хто відвідує, хто проходить повз них щодня на роботу, хто прогулюється вечорами!.. 
 
Компетентне журі розглянуло конкурсні роботи та обрало кращих. І не випадково, що переможцем у конкурсі «Краща клумба Білої Церкви» став Терцентр. Адже кожен, хто приходить до центру, хоч на мить призупиняється, аби помилуватися прекрасно оформленою клумбою – живою гармонією квітів! Тому колективу було вручено сертифікат переможця міського конкурсу. 
 
Треба сказати, що День міста Білої Церкви працівники та клієнти Територіального центру соціальних послуг провели дуже активно й насичено, починаючи з міської дефіляди. Як кажуть самі учасники презентації, у День міста «родзинкою» дрес-коду Територіального центру стала елегантна краватка, яку прикрасив символічний значок з емблемою центру. Тож відтепер, якщо ви побачите на вулицях міста людину із таким значком, тоді сміливо можете підходити до неї та  просити про допомогу як працівника Терцентру! 
 
Після яскравої дефіляди учасники розташувалися на одній з локацій біля БРУМу, де всім відвідувачам дали можливість ознайомитися з діяльністю цієї комунальної установи. Адже Терцентр надає різноманітні соціальні послуги: допомагає клієнтам мати красивий вигляд, почувати себе бадьоро, отримати хороший настрій. Тут завжди знайдуть допомогу, що стосується домашнього прибирання, харчування, а також гуманітарну допомогу. 
 
Кожен працівник центру переживає за свою роботу, вкладає в неї душу й серце, відповідально ставиться до того, як розвивається організація. Тож дружна родина цієї установи взяла участь у презентаційній виставці, де були представлені різні номінації. 
 
Наприклад, на локації «Україна – Європейська держава» були виставлені творчі роботи клієнтів, що представляли різні країни світу: квітучу Україну, колоритну Японію, контрастну Індію та романтичну Францію. Приємно здивувала й виставка картин з бісеру, яку підготувала клієнтка центру Галина Василівна Ванденко. 
 
Традиційно не залишає байдужими справжня українська пісня, яка для гостей локації лунала у виконанні хору «Берегиня»: цього року колектив відсвяткував свій 20-тирічний ювілей! 
 
Локація «Ми за здоровий спосіб життя» була заповнена спортивними видами діяльності, якими займаються в Терцентрі під наглядом спеціалістів, – це йога та скандинавська ходьба. Тут кожен бажаючий мав змогу долучитися до заняття спортом. 
Корисним та цікавим виявився й майстер-клас, на якому були продемонстровані більше 20-ти(!) способів зав’язування шарфів та хустинок. І, певно, що багатьох відвідувачів зацікавила фотозона «Миттєвість життя», де кожен міг зробити красиве фото на фоні улюблених речей з минулих часів. А той, хто хотів пригадати смак дитинства, із задоволенням гостював у локації «Бабусині смаколики».
Святкування було таким теплим та душевним, що здавалося, кожен, хто прийшов на свято, насправді прийшов на день народження до кращих друзів. Тож нехай усі білоцерківці завжди відчувають себе тут затишно та комфортно!       
—Наталія Вереснева