kopiika.com.ua

Новий арт-об’єкт у Білій Церкві

Переглядів: 148Коментарі: 0
Новий арт-об’єкт у Білій Церкві
«Бєлка вітаєsmile))» – такий символічний напис міститься на новій скульптурі, що з’явилася поряд із білоцерківським кафе «Пентагон».
Як нагадав на презентації скульптури молодий підприємець Владислав Маршалок, чия родина активно ініціювала цей цікавий проект, «Білка» – неофіційна назва нашого міста. За задумкою автора, скульптора Максима Василенка, така чудернацька скульптура (а на громіздкому «жолуді» жвавих білочок аж цілих три!), має стати розвагою для дітей та дорослих, додати хорошого настрою всій родині. Відповідно до слогана «Біла Церква – місто добра!», як помітили оглядачі, художня композиція також зображує добру справу: білочки підтримують одна одну та допомагають піднятися нагору.
Така нестандартна скульптура стане радісним приводом для білоцерківців та гостей міста частіше прогулюватися алеями Білої Церкви. Як відомо, скульптор Максим Василенко вже відомий білоцерківцям за низкою інших робіт на тлі міста. 
У заході взяли участь депутати Білоцерківської міськради Микола Дашкевич, Олександр Русс, зацікавлена громада. А після короткої урочистої частини присутні ласували печивом «Горішок» та запашною кавою під красиву музику саксофона. І, звичайно, робили безліч фото на фоні смішних білочок. 
Тож тепер місто Біла Церква має додатковий туристичний об’єкт, нову туристичну «родзинку».
Наталія Вереснева
   Леся Поліщук