kopiika.com.ua

«Коли душа закохана»

Переглядів: 69Коментарі: 0
«Коли душа закохана»

Більше півсотні чудових робіт майстрині-художниці Тетяни Максимової розташувалися на три тижні у виставковій залі на базі бібліотеки-філіалу №8, що на масиві Леваневського.


Тематика її творів – різноманітна, охоплює широкі кола прихильників тонкого мистецтва живопису. Філософічна мудрість жіночої природи і природи як такої, жива портретна натура, сакральна символіка батику, розкіш краси у квітах і багата кольорова гама – усе це живе в картинах художниці. І вона, згідно зі своїми перфекційними принципами, вибрала краще за 10 років своєї творчої діяльності та запропонувала глядачеві.


Свого часу Тетяна навчалася в Білоцерківській художній школі, а шлях до творчості проліг через захоплення батиком. Як сама зізнається, їй пощастило з майстрами-вчителями Білої Церкви, професіоналами – Михайлом Кошовим, Володимиром Панфіловим, Володимиром Кокоріним. Із 2009 року вона активно входить у мистецьке русло, фарбує шовкові полотна, пише картини олією. І вже у 2011 році зробила свою першу персональну виставку, тоді ж її прийняли в лави майстрів декоративно-вжиткового мистецтва Білоцерківщини. У 2014 році пані Тетяну прийняли до Національної спілки художників України.


Вона неодноразовий учасник і переможець конкурсів, зокрема «Місто на Росі», «Квіти серед квітів». Згодом були виставки в Білоцерківському краєзнавчому музеї, на культурних локаціях Києва, часто її роботи експонувалися на спільних виставках.


І ось ця виставка, що урочисто відкрилася 1 листопад, – уже восьма персональна виставка з назвою «Коли душа закохана». З нагоди події – за активну участь у мистецькому житті міста Біла Церква художник Тетяна Максимова цього дня отримала грамоту-подяку від міського відділу культури Білоцерківського міськвиконкому.


Виставка батику та живопису пані Тетяни вразила глядачів і кількістю, і якістю робіт. Багато хто відзначив європейський стиль і навіть шик.


Поціновувачі якісного, красивого, цікавого мистецтва мають можливість у виставковій залі на масиві Леваневського до 23 листопада захоплюватися, милуватися картинами з натхненної виставки «Коли душа закохана» пані Тетяни Максимової.