kopiika.com.ua

Головний орієнтир – перемога в сезоні!

Переглядів: 129Коментарі: 0
Головний орієнтир –  перемога в сезоні!

Для вихованців відділення спортивного орієнтування Білоцерківської спортивної школи №1 цей сезон був дуже вдалим. Про це говорять результати, які з гордістю за юних спортсменів підсумовують керівники наприкінці навчально-виховного року. 

Так, дійсно спортивний сезон уже майже закінчено, адже 23  травня в стінах Білоцерківської ДЮСШ №1 пролунає останній дзвоник, чи, точніше, тренерський свисток. Можна сказати, що відділення спортивного орієнтування ще набирає обертів, адже, за словами тренерів, воно було відкрито лише з вересня 2017 року. І ось уже при-йшов час підвести перші підсумки активних занять!
Як розповів тренер відділення спортивного орієнтування КЗ БМР ДЮСШ №1 Олег Зіглін, за спортивний період у 9 місяців юні орієнтувальники  зробили якісний прорив до найвищих сходинок спортивного п’єдесталу: «Загальний  здобуток – це 10 золотих медалей, 2 срібні, 5 бронзових, які були завойовані в провідних всеукраїнських і міжнародних  змаганнях. Також збірна команда ДЮСШ №1 посіла третє підсумкове  місце серед 15-ти команд регіону на чемпіонаті Київської області. «Kyiv Region Cup», «Голосіївська Осінь», «Легенди Голосіївського Лісу», «Полярна Зірка» – ці назви пов’язані для  14 спортсменів нашого відділення з яскравими виступами й  перемогами!».
Треба сказати, що в спортивного відділення вже народилася власна чудова «переможна» традиція: щороку визначають двох найкращих спортсменів року серед хлопців і окремо – серед дівчат. 
Серед хлопців визначили дуже просто. Адже, як виявилося, учень 4-го класу Білоцерківської ЗОШ №4 Єгор Чалий тричі піднімався на найвищу сходинку серед призових місць. Він – абсолютний чемпіон Відкритої  першості Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, а до того ж – чемпіон Відкритої першості весняної першості Оболонського району. За словами тренера, у змаганнях брали участь 300 спортсменів Київського регіону та інших областей. А ось серед дівчат на звання найкращої спортсменки претендували дві «спортивних зірочки» і красуні. 
Дарина  Шевченко та Єлизавета Багрій здобули по одній золотій та по одній срібній нагороді, тож довелося брати до уваги 4 місця. Таким чином, найкращою спортсменкою відділення стала учениця 8-го класу (БЗШ №4) Єлизавета Багрій. І ця перемога юної спортсменки на гонці «Полярна зірка» була для команди особливою та знаковою.
 «Це була наша перша золота нагорода на класичних змаганнях зі спортивного орієнтування, – з гордістю ділиться тренер своєю радістю за вихованців. – Єлизавета перемогла на дистанції, яка вважається найскладнішою серед усіх видів дистанцій спортивного орієнтування.
Перша у відділенні виконала норматив І розряду й, відповідно, установила високу планку для свої колег. Свою вправність вона довела, адже через місяць Єлизавета стає срібною призеркою Відкритої першості Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму й краєзнавства».
Отже, якщо називати маленьких спортивних героїв, які здобули спортивні трофеї, то це Чалий Єгор (3 золотих медалі), Багрій Єлизавета (золота та срібна нагороди), Шевченко Дарина (золота, срібна), Нагаївська Вероніка («золото», «бронза»), Офіцерова Анастасія (1 золота, 1 бронзова), Юзефович Каріна, Гоц Софія та Яхновський Ігор (по золотій нагороді), Янчук Вікторія (срібна), Яценко Максим (бронзова), Шевченко Оксана, Лук’янець Дарина, Зінченко Катерина заслужили по 1-й бронзовій медалі, а Ступак Маша отримала спеціальний приз «За швидкість». 
У травні хлопців та дів-чат чекають цікаві змагання. Так, наприклад, наприкінці місяця вони візьмуть участь у міжнародному старті «Кубок столиці», за яким стоятимуть нові перемоги.
До того ж спортсмени цього відділення чекають на всіх прихильників драйвового відпочинку (навіть найменших!) 1 червня на Острові дитинства. Як наголошують тренери відділення, у програмі буде захоплива розвага: гра «Острів Скарбів», коли всі охочі зможуть обрати собі команду та капітанів і вирушити по острову – у  пошуках справжніх скарбів!
Наталія Вереснева