kopiika.com.ua

«Динамо» і «Шахтар» готуються до принципового матчу чемпіонату України

Переглядів: 365Коментарі: 0
 «Динамо» і «Шахтар» готуються до принципового матчу чемпіонату України

На українських уболівальників очікує найцікавіший матч сезону 

Центральний матч 13-го туру відбудеться 14 квітня в Києві, де зійдуться в поєдинку два непримиренних суперники – «Динамо» і «Шахтар». Кияни відстають від «гірняків» на сім очок і мають одну гру в запасі. Виходячи з турнірних розкладів і регламенту змагань (на другому етапі команди зберігають набрані очки),  для «біло-синіх» цей матч можна назвати матчем «за життя».  Поразка не лише додасть команді Хацкевича психологічних проблем, а й поставить її в надскладну ситуацію, вибратись з якої буде майже неможливо.

Незважаючи на те що матч відбудеться в НСК «Олімпійський», саме «Шахтар» вважається фаворитом протистояння.  Динамівцям доведеться розібратися не лише з кадровими питаннями й своєю грою, а й з психологічним тиском. Відставання від «Шахтаря» примушує грати лише на перемогу, і це той випадок, коли домашній статус матчу додатково тисне на команду.

Прогнози робити неважко. «Шахтар» об’єктивно сильніший за «Динамо» і свої голи заб’є однозначно, але й оборона команди Фонсеки не ідеальна. Тому очікуємо на цікаву боротьбу.