kopiika.com.ua

Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди поруч

Переглядів: 123Коментарі: 0
Білоцерківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди поруч

В умовах карантинних обмежень саме вразливі сім’ї першими відчули на собі загострення соціальних проблем. Тому фахівці із соціальної роботи міського центру соціальних служб ретельно вивчають кожний окремий випадок безпосередньо за місцем проживання і організовують надання соціальних послуг відповідно виявлених потреб, здійснюють соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. 

Від початку карантину фахівці провели поглиблений моніторинг близько трьохсот сімей та осіб, які перебувають на обліку Центру та забезпечили їх всебічною підтримкою, мобілізуючи зусилля громади. До надання матеріальної допомоги, в тому числі продуктових наборів, долучилися підприємці, окремі громадяни міста та релігійні організації.

Сім’ї, які знаходяться під соціальним супроводом Центру, отримали фінансову допомогу з міського бюджету по цільовій програмі сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, підтримки сім’ї, зокрема кризовій сім’ї, в якій виховується дитина з інвалідністю придбано холодильник.

В постійному полі зору спеціалістів Центру прийомні та опікунські сім’ї, які в нинішніх умовах потребують не лише консультативної допомоги, а й емоційної підтримки.  Нещодавно, дитині-сироті та молодій людині з особливими потребами передано комп’ютер для можливості навчатися  дистанційно. 

 Через вимушене тривале спільне перебування вдома значно побільшало випадків домашнього насильства. Фахівці із соціальної роботи оперативно реагують на кожне повідомлення про насильство в сім'ї та жорстоке поводження з дітьми,  надають соціальну підтримку постраждалим особам, організовують  юридичну допомогу, телефонні та онлайн консультації психолога Центру.

Для наближення соціальних послуг за місцем проживання сімей фахівці із соціальної роботи працюють в кожному мікрорайоні міста.

Контакти фахівців із соціальної роботи:

Мікрорайон

Пункт соціального обслуговування

ПІБ фахівця

Телефон

Парку Олександрія

1

Душка Анна Павлівна

0662855600

Центр лівий

2

Вакарчук Ірина Олександрівна

0661401805

Центр правий

2

Стороженко Тетяна Сергіївна

0666359356

Піщаний, Заріччя

3

Макаренко Олена Олександрівна

0506145174

Таращанський

3

Крикун Павліна Василівна

0661196687

Залізничне селище, Гайок

4

Жеребньова Наталія Петрівна

0994158005

4-й Мікрорайон

5

Негода Олена Володимирівна

0509566455

І. Кожедуба

5

Стеценко Ріта Олександрівна

0509504437

Леваневського

6

Мартинюк Тетяна Володимирівна

0506232406