kopiika.com.ua

Білоцерківські художні гімнастки посіли І місце на чемпіонаті України

Переглядів: 60Коментарі: 0
Білоцерківські художні гімнастки посіли І місце на чемпіонаті України

Із 27 до 30 березня в місті Чернігові проходив чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів за програмою майстрів спорту України та кандидатів у майстри спорту України. 

У змаганнях взяло участь понад 150 талановитих спортсменок із різних куточків України. Наше місто на змаганнях представляли вихованки Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Не просто поїхали «відбути номер», а претендували на найвищі сходинки п’єдесталу. Урешті свого досягли й вибороли ряд престижних нагород. Анастасія Смирнова  здобула  бронзову нагороду в багатоборстві за програмою МСУ. У фінальних змаганнях стала 3-ю без предмета й 1-ю у вправах зі скакалкою та булавою, 2-ю у вправах з обручем м’ячем та стрічкою.  
Кароліна Дяченко у фінальних змаганнях за програмою МСУ здобула 3-тю позицію у вправах з обручем та м’ячем.   
Катерина Чукардіна у фінальних змаганнях за програмою КМСУ (кандидатів у майстри) посіла 3-тє місце у вправі зі скакалкою.
Ліза Краєвська виборола золоту нагороду в багатоборстві за програмою КМСУ (кандидатів у майстри) та у фінальних змаганнях; здобула 2-ге місце без предмета, 3-тє місце з обручем і перше – у вправах з м’ячем та стрічкою. 
Ліза Азза у фінальних змаганнях за програмою КМСУ виборола 3-тє місце без предмета й з обручем, перше місце у вправах з м’ячем. 
Софія Тимченко у фінальних змаганнях за програмою КМСУ посіла 2-ге місце у вправі з м’ячем.
Діана Полякова у фінальних змаганнях за програмою КМСУ по-
сіла 3-тє місце у вправі зі стрічкою.
За підсумками чемпіонату команда Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту виборола І місце. Щиро вітаємо білоцерківських спортсменок!