kopiika.com.ua

Білоцерківка здобула перемогу в міжнародних змаганнях з велоспорту

Переглядів: 95Коментарі: 0
Білоцерківка здобула перемогу в міжнародних змаганнях з велоспорту

 

Вихованка велошколи "Промінь" Ольга Кулинич під час перебування на навчально-тренувальному зборі збірної команди України в турецькому Белеку взяла участь в міжнародних змаганнях з велосипедного спорту категорії 1.2. GP Belek.

 

 
Прес-службі Управління фізичної культури і спорту вдалося отримати ексклюзивного коментаря від особистого тренера чемпіонки Сергія Чмирука:

 

 

«Гонка проводилась на рівнині, на непрофільній трасі для Ольги. Але її підготовленість на даний період і проведена робота команди надали змогу відірватися від пелетону в складі чотирьох гонщиць. Звідти в свою чергу Оля від'їхала в одиночне соло і перемогла у змаганнях.

 

Завдяки перемозі вона додала до своєї скарбнички 40 рейтингових очок. Це гарний старт сезону. І особливо радує виконання нормативу "Майстра спорту України міжнародного класу".

 

 

 

«Щиро вітаю всю Національну Збірну Команду України з вдалим початком сезону. Сьогодні ми дійсно були справжньою командою, яка працювала тільки на результат . Дякую вам, дівчата!», - привітала своїх коліжанок новоспечена чемпіонка Ольга Кулинич.

 

-  Джерело