kopiika.com.ua

Аctual бізнес – можливість проявити себе

Переглядів: 96Коментарі: 0

Доволі часто чуємо вислів, буцімто ми архітектори свого життя, тому що всі народжуємося з певним талантом. Відтак, залишається знайти своє істинне покликання. Цікавий моральний бонус навіть тоді, коли ти ще не можеш самотужки їсти, пити, спати та, узагалі, існувати. Ідеться про «щастя», подароване нам при народженні. 

Разом з тим час спливає дуже швидко й приходить момент, коли потрібно самому ставати до праці. Інакше за що жити й за які такі папірці купувати собі нормальне людське існування? Зазвичай усі починають з того, що пробують працювати десь «на дядька чи на тітку». Половина людей так і йде до самої пенсії. Чверть втискається в підприємство, установу чи організацію, і лише ¼ населення ризикує своїм комфортним становищем заради чогось нового, власного й перспективного.

 «Тітонька» статистика повідомляє доволі неоднозначно цікаву інформацію, що на 5 грудня 2017 року в Україні було зареєстровано 1 773 924 особи з власною справою, станом на 30 січня 2018 року активних приватних підприємців нараховувалося 1 763 445. Тобто не багато і не мало – 10 479 бізнесменів та бізнесвумен розчарувалися й закрили власну справу. Але чому? Приватні підприємці важливі й потрібні державі, адже вносять свою немалу лепту в розвиток держави, фінансують держструктури та підживлюють механізм функціонування кожного населеного пункту. 

Чим актуальний бізнес на сьогодні? 

Будь-який власник справи перелічить багато плюсів свого виду діяльності: сам собі господар, самотужки контролюєш процес і не чекаєш нічиєї згоди, не сидиш як приклеєний до офісу чи цеху, вільно обираєш робочий графік, за  своїм бажанням вносиш зміни й корективи, втілюєш свої таланти, мрії й бажання, спілкуєшся з величезною кількістю людей, отримуєш задоволення від діяльності, адже це твоя приватна справа. Крім того, ти  розвиваєшся, отримуєш прибуток і розумієш, якого благополуччя хочеш досягнути в статусі лідера.

Як розпочати?

 Із чого починати свій бізнес, яким чином сформувати капітал, як знайти підтримку? Це не проблема. Сьогодні існують тренінги, школи бізнесу, аналітики тощо. Головне – знайти в собі бажання покинути свою стабільну стару роботу й  ризикнути. Не менш важливим є те, який саме напрямок діяльності обрати. Потрібно щось унікальне, аби від клієнтів відбою не було. 

Візьмемо хоча б наше місто. У Білій Церкві реально не вистачає таких закладів, як магазинчиків із чистою органічною продукцією  або продукцією нетваринного походження – корисною й гарно упакованою. Немає жодного закладу винятково рослинної їжі. Можливо,  навіть у сирому вигляді, але смачної й святкової. Напевно, кухарям було б цікаво спробувати себе в такій галузі. Також немає винятково морського ресторану з оригінальними морськими та океанічними стравами. 

Доречно також було б створити заклад  чистого  екохарчування зі службою доставки. Не всі можуть їсти фаст-фуд, не всі мають здоров’я для жирної їжі. До того ж таке харчування корисне при занятті спортом.  Немає в місті дитячого закладу, у якому б навчали  дівчаток бути справжніми леді, а хлопчиків – першокласними джентльменами. Адже так важливо, щоб майбутнє покоління вже сьогодні навчалося тому, що знали ще наші пращури, та закладався фундамент для нового, вихованого й  освіченого, суспільства.

Немає в нас спеціалістів для влаштування масштабних виставок картин, скульптур, будь-яких видів мистецтва, феєричних концертів, офіційних прийомів, балів-маскарадів чи навіть  свого «Голлівуду» з червоною доріжкою. На жаль, немає й самих арт-центрів сучасного оригінального мистецтва. Така «родзинка» стала б нагодою для туристів, щоб відвідати наше місто. До всього, не вистачає творчих шкіл із розвитку особистості, сервісних центрів для ремонту конкретних автомобільних марок.

Порада від підприємця

Засновник «Гастромайстерні Confiture» Євген Клопотенко пропонує своїм покупцям оригінальні варення й джеми та радить початківцям:  «Найголовніше – це визначити цільову аудиторію й прискіпливо працювати з нею. Для нас – це жінки до 35 років, а також люди, які полюбляють робити подарунки. Тому в  нас красиві упаковки з елементами індивідуального дизайну».

Жінки задніх не пасуть 

До речі,  як зазначає видавництво «Бізнес-вумен», жінки в Україні  задніх не пасуть. Організація «YouControl» зазначає, що серед усіх топ-менеджерів України (у тому числі й директорів компаній), жінок близько 31%. Це більше, ніж середній показник у Європі, Америці, Африці, де цей показних становить 25%, але менше, ніж у країнах Південно-Східної Азії, де частка жінок – 36%.

Альона Олександрова