kopiika.com.ua

Ми пам’ятаємо…

Переглядів: 234Коментарі: 0
Ми пам’ятаємо…

У тривалій череді новорічних, різдвяних і державних свят події п’ятирічної давнини якось непомітно відійшли на другий план. Щоправда, не для всіх – не для мільйонів українців, які виборювали право на гідність у всіх куточках багатостраждальної країни, і точно не для родичів загиблих героїв Небесної сотні, що, до слова, саме в цей холодний і безпросвітний час почали віддавати свої безцінні життя п’ять років тому в київському середмісті. 

Один центр на всі випадки

Переглядів: 187Коментарі: 0
Один центр на всі випадки

Кожен білоцерківець може зіткнутися із ситуацією, яка потребує втручання комунальних служб. І розпочинаються з’ясування необхідних телефонних номерів в інтернеті, запитання до знайомих та дзвінки з одного кабінету до іншого в пошуках допомоги. Але відтепер все буде інакше – вам достатньо знати лише номери Центру оперативного реагування.

Детальніше...

Нечесні вибори

Переглядів: 177Коментарі: 0
 Нечесні  вибори

Поліція зафіксувала 266 повідомлень про порушення виборчого процесу. Про це заявив Голова Національної поліції Сергій Князєв  28 січня, під час підсумкової колегії Міністерства внутрішніх справ. Найбільша кількість їх надійшла до поліції Києва (30), а також Закарпатської (24) та Дніпропетровської (23) областей. Чимало таких фактів зареєстровано в  Полтавській, Одеській, Запорізькій, Миколаївській і Черкаській областях.

Детальніше...

Для чого нині існують газети?

Переглядів: 199Коментарі: 0
 Для чого нині існують газети?

У будь-яку секунду можна знайти все необхідне в інтернет-мережі. І,  коли між моїми знайомими виникає дискусія на цю тему, я інколи й сама над цим задумуюсь. А й справді – навіщо?

Детальніше...

«Готові підтримати та обігріти!»

Переглядів: 154Коментарі: 0
 «Готові підтримати та обігріти!»
Так трапляється, що сувора, морозна зима робить більш людяними серця та дарує тепло душі. У період похолодань у  Білій Церкві активізуються пункти надання допомоги людям, які опинилися  в скрутних життєвих ситуаціях. 

«Допоможемо птахам узимку!»

Переглядів: 151Коментарі: 0
«Допоможемо птахам узимку!»

З метою дбайливого ставлення до природи рідного краю та збереження місцевої орнітофауни, працівники Томилівського лісництва   постійно дбають про птахів упродовж усього року,  а особливо взимку. 

Детальніше...