kopiika.com.ua

Чи потрібний місту острів Дитинства?

Переглядів: 1927Коментарі: 0
Чи потрібний місту острів Дитинства?

Скільки разів, шановні білоцерківці, ви побували на острові «Дитинство» в Білій Церкві? Один раз, двічі?.. Багато хто не був там жодного разу. Дехто скаже: зараз в основному хіба що рибалки там постійно шукають «свою щасливу рибу». Інший пригадає свої роки дитинства: наприкінці 70-х років молодь часто працювала там на суботниках, а згодом відпочивала. Отже, і розповіді цих літніх людей про острів та свої молоді роки – чудові!..

Детальніше...

Переглядів: 379Коментарі: 0

Легенда це чи ні, але на території дендропарку «Олександрія» в Білій Церкві існує містична зона. Вона оповита чи то міфами, чи то давніми свідченнями про те, що колись був за високою стіною чарівний сад, на кшталт Едему...

Детальніше...

Пізнати більше - і зробити усвідомлений вибір!

Переглядів: 341Коментарі: 0
Пізнати більше - і зробити усвідомлений вибір!

У світі налічується більше 40 тисяч видів діяльності. Що обрати молоді на початку життєвого шляху? Багато ентузіастів змінює наш світ, інколи навіть не маючи закінченої академічної освіти. Генії жили в історичному минулому – Томас Едісон, Пікассо, а ще – Хемінгуей, Мікеланджело, Генрі Форд, Джон Рокфеллер, сучасники - Білл Гейтс, Стів Джобс…

Детальніше...

Двадцять років благодійності

Переглядів: 259Коментарі: 0
Двадцять років благодійності

Уже двадцять років одна німецька родина дарує білоцерківцям свої піклування, любов і частину душі. Петер та Хельга Новотні – німецькі благодійники, які полюбили Україну й Білу Церкву так, що вирішили спрямувати свою благодійну діяльність саме на наше місто.

Детальніше...

Томос розбрату чи справедливості?

Переглядів: 198Коментарі: 0
Томос розбрату чи справедливості?

Наразі можна писати про що завгодно: про пісні, танці, «обніманці», про футбол і його вплив на ситуацію в окремій квартирі. Можна писати, а можна не писати. А ось про що не можна не написати, так це про ймовірну юридичну автокефалію (фактична існує в Україні понад 20 років) Української православної церкви. 

Детальніше...

Переглядів: 264Коментарі: 0

«Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно, пропустять майбутнє», – це  фраза Джона Кеннеді. 

Детальніше...

Гайок хоче залишитися в Білій Церкві

Переглядів: 278Коментарі: 0
Гайок хоче залишитися  в Білій Церкві

Жителі мікрорайону Гайок категорично заперечують проти зміни адміністративного підпорядкування їхньої території з міста Біла Церква до Фурсівської об’єднаної територіальної громади й вимагають від органів державної та міської влади юридично закріпити територію мікрорайону Гайок та промислову територію авіаремонтного заводу – КП БМР «Білоцерківський вантажний авіаремонтний комплекс» – за містом Біла Церква й віднести вказані території до адміністративних меж Білої Церкви.

Детальніше...