kopiika.com.ua

Художник – серцем. Меценат – духом

Переглядів: 36Коментарі: 0
Художник – серцем.  Меценат – духом

«Так, я унікальний. Як кожен, із ким я спілкувався на виставках та зустрічах…», – саме з розповіді про унікальність митця та будь-якої творчої людини розпочався цікавий монолог-подяка українського мецената Василя Васильовича Васильєва. І це було його своєрідне звернення до всіх, кого він надихнув своєю творчою енергією та своїм шляхом мистецького пошуку. 

 Детальніше...

Мобiльна виставка «Нiмцi в Украiнi: iсторiя i культура»

Переглядів: 73Коментарі: 0
Мобiльна виставка «Нiмцi в Украiнi: iсторiя i культура»

Територія України постійно є місцем перетинання шляхів та історичних подій, так чи інакше пов’язаних з різними національностями, з історією їхнього розвитку. «Німецькій слід» в Україні можна знайти в промисловості та ремеслах, у архітектурі, у живопису, поетичному мистецтві... 

 Детальніше...

Виконком: на сторожі здоров’я людини та природи

Переглядів: 37Коментарі: 0
Виконком: на сторожі здоров’я людини та природи

  «Дбати про наявність питної води – одне з першочергових наших завдань», – так прокоментував білоцерківський міський голова Геннадій Дикий одне з питань порядку денного засідання Білоцерківського виконкому, яке відбулося 9 липня. Зокрема, воно стосувалося змін у розпису бюджету міста (за рахунок субвенції з державного бюджету) – щодо здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності. 

 Детальніше...

«Йдуть з життя поети…»

Переглядів: 62Коментарі: 0
 «Йдуть з життя поети…»

Печальна звістка про смерть письменника Володимира Іванціва прийшла до білоцерківців 10 липня…

Володимир Опанасович Іванців – Почесний громадянин міста Біла Церква, громадський діяч, член Національної спілки письменників України, голова міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка (до листопада 2016р.), лауреат Білоцерківської міської літературно-мистецької премії ім. І.Нечуя-Левицького (2003 р.).

 Детальніше...

В Україні вступив у силу закон про мову: що треба знати

Переглядів: 54Коментарі: 0
В Україні вступив у силу  закон про мову: що треба знати

 У вівторок, 16 липня, в Україні набув чинності закон про мову.

Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» набув чинності через два місяці після опублікування його в газеті «Голос України».

 Детальніше...

Призначення аліментів у судовому порядку

Переглядів: 48Коментарі: 0
Призначення аліментів у судовому порядку

Відповідно до Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття, а розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов’язків щодо утримання дитини. Якщо один або обидва з батьків ухиляються від виконання цього обов’язку, кошти на утримання дитини (аліменти) стягуються в судовому порядку.

 Детальніше...