kopiika.com.ua

Як нас програмують на... «зраду»

Переглядів: 263Коментарі: 0
Як нас програмують на... «зраду»

З огляду на те, що відбувається зараз в українському політичному просторі, наша редакція вирішила трохи дослідити тему, – оскільки здоровий ґлузд і очі говорять одне, а от настрої су-спільства показують зовсім інше. Але ми не вважаємо себе достатньо компетентними в тому, щоб робити оцінку всеукраїнській маніпуляції людською свідомістю, а от місцеві приклади досить легко дослідити як у часовому, так і в наслідковому плані. 

Детальніше...

Хіба «президент» асоціюється зі «смішно»?

Переглядів: 127Коментарі: 0
Хіба «президент» асоціюється зі «смішно»?

Наразі країна перед вибором: або перевірений кандидат, або «нове обличчя» – на найвищу посаду. Щоб не бути «сліпими кошенятами», нам варто розібратися, що ховається за розпіареним терміном «нове обличчя». 

Почнемо з того, що пан Зеленський далеко не нове й близько не обличчя, радше, медійна маска людини, яка при будь-якій владі примудрялася бути у виграші. Однак це не про те, не про його здатність заробляти – нехай, якщо законно, – а про так зване «обліко моралє» персонажа, що реально претендує посісти місце першої особи в державі під назвою Україна. 

Детальніше...

«Чубинський Fest» на театральних підмостках

Переглядів: 45Коментарі: 0
«Чубинський Fest»  на театральних підмостках

Минулої суботи в стінах Київського обласного академічного театру ім. Саксаганського відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Чубинський Fest». Кілька слів про цей фестиваль: проходить під патронатом Міністерства культури України, голови міської ради Борисполя та голови Білоцерківської міської ради – на честь видатного українця, автора слів національного Гімну України Павла Платоновича Чубинського, який народився в місті Борисполі. 

Детальніше...

Дожили до понеділка

Переглядів: 16Коментарі: 0
Дожили до понеділка

 У понеділок, 8 квітня, у Білій Церкві почали відключати опалення Минулого тижня, у п’ятницю 5 квітня, відбулося термінове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради під головуванням Геннадія Дикого. 

Детальніше...

У Білій Церкві затримали грабіжника-гастролера

Переглядів: 326Коментарі: 0
 У Білій Церкві затримали грабіжника-гастролера

29-річний уродженець Полісся, який вже тричі судимий за крадіжки, немає постійного місця проживання і розшукувався поліцією за скоєння розбійного нападу у листопаді минулого року, знову скоїв черговий злочин – грабіж.

Детальніше...