kopiika.com.ua

Прописка і виписка. Нові правила реєстрації місця проживання

Переглядів: 923Коментарі: 0
Прописка і виписка. Нові правила реєстрації місця проживання

Згідно із Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання» кожен громадянинУкраїни, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані зареєструвати своє місце проживання. 

 Детальніше...

Сталкінг, що ніяк не пов’язаний з Тарковським

Переглядів: 41Коментарі: 0
Сталкінг,  що ніяк не пов’язаний  з Тарковським

У нашій газеті ми неодноразово знайомили читачів із новими або старими явищами, які так чи інакше проявилися в новітні новотисячолітні часи. Продовжуючи цю практику, пропонуємо познайомитися з розповсюдженим феноменом під іншомовним означенням «сталкінг». 

 Детальніше...

Буде чудово…

Переглядів: 157Коментарі: 0
Буде чудово…

Напевно, багато містян знає, що саме тепер у нас відбувається зовсім не рядова подія – мистецький симпозіум скульпторів. Наразі дружна міжнародна команда не покладаючи рук працює над своїми об’єктами, аби зробити нашу Білу Церкву ще більш привабливою та неповторною.

 Детальніше...

«Поети копають у небо…»

Переглядів: 80Коментарі: 0
«Поети копають у небо…»

Незвичайне та надзвичайне сприйняття світу – то, дійсно, парафія справжнього поета. Копати у небо – чи то пак, влітати у центр землі!.. Але, між тим, йому властиве також тонке відчуття мінливих проявів і тенденцій сьогодення й абсолютно точне їх зображення. Власне, справжня література – завжди поезія. Навіть якщо вона проза, проза й буремність життя. 

Детальніше...

Де й коли перекриватимуть дороги на початку літа

Переглядів: 144Коментарі: 0
Де й коли перекриватимуть дороги на початку літа

 У Білій Церкві планується проведення масштабних заходів, як потребуватимуть перекриття доріг.

Ухвалено рішення про організацію та проведення в м. Біла Церква змагань із велосипедного спорту. 

 Детальніше...

Як працюватимуть дитячі садочки влітку

Переглядів: 37Коментарі: 0
Як працюватимуть дитячі  садочки влітку

 З метою підготовки закладів дошкільної освіти міської комунальної власності до нового 2019/2020 навчального року, здійснення в них капітальних і поточних ремонтів, членами виконавчого комітету ухвалене рішення – «Про роботу закладів дошкільної освіти комунальної власності м. Біла Церква в літній період 2019 року».

 Детальніше...

Патрульна поліція з дітьми «захопила» центр Білої Церкви

Переглядів: 35Коментарі: 0
Патрульна поліція з дітьми «захопила» центр Білої Церкви

 Жарти жартами, але 17 травня в центрі міста було так людно, що навіть складно було пересуватися; сигналили патрульні машини, було багато зброї, тут же ходили правоохоронці із собакою… І якби не святкова гра оркестру працівників поліції та гарний спів солістки, то подумати можна було б різне. До речі, малюки приєдналися до поліціянтів-музик та додали жвавих танців. А ще вони розмальовували асфальт, тренувалися у вправах та демонстрували свої знання з правил дорожнього руху.

 Детальніше...