kopiika.com.ua

Не лише виродки, але й герої…

Переглядів: 238Коментарі: 0
Не лише виродки, але й герої…

У минулих номерах газети ми розповідали про знаних корінних білоцерківців або про тих, хто якийсь час присвятив нашому місту. Кажуть, що з пісні слів не викидають, тож нам довелося не приховати від читача темні постаті з майже тисячолітньої історії Білої Церкви. Так, не дуже давно повідомляли про «білоцерківські етапи життя» таких неоднозначних персон як, наприклад, пан Урицький. Саме з нього розпочався кривавий «червоний терор» не лише в Україні, але й на всіх теренах комуністичної імперії.

Детальніше...

Фармацевт – працівник соціального фронту

Переглядів: 38Коментарі: 0
Фармацевт – працівник  соціального фронту

Чому саме соціального фронту? Фармацевт – це продавець, і частково – соціальний працівник або й психолог… Так складається наразі непросте соціально-економічне життя в Україні, що фармацевт-продавець переважно спілкується з тією категорією населення, яка хворіє часто та й особливими статками не володіє – часто це пенсіонери, люди знесилені хворобами, тож бувають складні в спілкуванні. До всіх, хто приходить до аптечного закладу, треба знайти індивідуальний підхід, якісні ліки – у межах наявних у пацієнта коштів. 

Детальніше...

Авіаперевезення «БЦ – Цзінчжоу» – фантастика чи перспектива?

Переглядів: 130Коментарі: 0
Авіаперевезення «БЦ – Цзінчжоу» – фантастика чи перспектива?

Минулого тижня в Білій Церкві відбулася зустріч представників китайського бізнесу, які приїхали до Білої Церкви з візитом «навзаєм», адже минулого року до міста-побратима Цзінчжоу (КНР) приїздила білоцерківська делегація з міським головою.

Детальніше...

Лицарські бої в Голендерні: «Золота шпора» не пробила броні «Панзера»

Переглядів: 69Коментарі: 0

Красиве й ще по-літньому галасливе урочище Голендерня минулими вихідними заповнилося незвичними голосними звуками. І не дивно, адже таких бойових закликів ця місцина останні двісті років не чула… 

Детальніше...

Міська Дефіляда: нам є ким пишатися

Переглядів: 239Коментарі: 0
Міська Дефіляда: нам є ким пишатися

Про минуле нам нагадують пам’ятники та історичні місця. Але не менш вагома і сучасна історія Білої Церкви. ЇЇ підприємства, організації та установи, школи і бібліотеки, вулиці та площі говорять самі за себе.

Детальніше...