kopiika.com.ua

Питання питної води, протипожежної безпеки, та в що місту обійдеться демонтаж труби В-3

Переглядів: 248Коментарі: 0
Питання питної води,  протипожежної безпеки,  та в що місту обійдеться  демонтаж труби В-3

Відбулося позачергове засідання міської комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

Виконком: благоустрій та безпека

Переглядів: 52Коментарі: 0
Виконком: благоустрій та безпека
На черговому засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, що відбулося 24 липня, розглянуто декілька проектів, що стосувалися як благоустрою Білої Церкви, так і її безпеки.
Було розглянуто проекти «Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення» деяких підприємств.

Детальніше...

Безкінечний серіал «Труба»

Переглядів: 54Коментарі: 0
Безкінечний серіал «Труба»

У 2006 році керівництво області продало на аукціоні частину труб водогону, який підпорядковувався тоді області, а обслуговував Білу Церкву й Умань. Потім передали нашому місту цілісний комплекс у комунальну власність.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 80Коментарі: 0
Колонка  редактора

Усе закінчується. Варто це раз зрозуміти – і життя набуває сенсу. Бо перший наш крик при народженні, власне, перший крок до смерті. Життя мине в будь-якому разі. Хворіти чи бути здоровим, радіти чи депресувати, мати величезну родину чи бути одинаком. 

Детальніше...

Чи знаєте ви, що...

Переглядів: 531Коментарі: 0
Чи знаєте ви, що...

… у далекому 1982 році тодішній очільник міста Красношапка Юрій Олексійович відпочивав на узбережжі Чорного моря на Північному Кавказі й звернув увагу на ряд унікальних зупинок громадського транспорту, що були спроектовані кожна за індивідуальним проектом.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 99Коментарі: 0
Колонка  редактора

А ви дійсно знаєте, чого хочете? Не впевнена. Тому що дуже часто стикаюся з тим, що людина нібито й має якісь бажання, але вони суперечать одне одному. Як-от, наприклад, ми хочемо мати гарний вигляд, але при цьому щоб їсти й пити що завгодно й з дивану не вставати. 

Детальніше...