kopiika.com.ua

До чиїх рук потрапить Україна?

Переглядів: 227Коментарі: 0
До чиїх рук потрапить Україна?

Сталося. Як і гадалося, – попри криваві жнива російсько-української війни, наш «зубожілий нарід» у більшості своїй спокусився не виконанням громадянського обов’язку, а шашличками та літніми курортами. 

 Детальніше...

Стерилізовані й вакциновані – не агресивні й безпечні. А головне - їх кількість не збільшуватиметься

Переглядів: 73Коментарі: 0
Стерилізовані й вакциновані – не агресивні й безпечні.  А головне - їх кількість не збільшуватиметься

Саме таким чином, не порушуючи жодних норм, Біла Церква  може контролювати популяцію бродячих тварин. А головне, що цього літа нам взялися допомогти міжнародні організації із захисту тварин.

 Детальніше...

А літом – спорт, і він – для всіх!

Переглядів: 80Коментарі: 0
А літом – спорт, і він – для всіх!

Цього літа під веселі музичні ритми на різних спортивних майданчиках між високоповерхівками у дворах Білої Церкви проводяться дитячі змагання за ініціативи Центру «Спорт для всіх». Тож коли на спортивному полі розігруються галасливі пристрасті дитячого футбольного матчу, тоді питання «А хто хоче найсолодший приз?» постає серед учасників дуже серйозно! 

 Детальніше...

Мова об'єднує!

Переглядів: 77Коментарі: 0
Мова об'єднує!

По всій Україні, у різних містах, відбулася Всеукраїнська акція під назвою «Мова об’єднує». Харків, Львів, Івано-Франківськ, Дніпро – ось неповний перелік міст, де громадяни провели таку акцію на знак підтримки набуття чинності закону про державну мову. Українці вчергове  наголосили на важливості й значимості цієї події.

  Детальніше...

«Затерті» сторінки історії, або Зникле ім’я директора сільгоспінституту

Переглядів: 82Коментарі: 0
«Затерті» сторінки історії, або Зникле ім’я директора сільгоспінституту

Тим, хто по-справжньому цікавиться історією Білоцерківського краю, кожна чергова зустріч на краєзнавчих читаннях ім. о. Петра Лебединцева відкриває одну з надзвичайно цікавих сторінок книги життя регіону.

 Детальніше...

То що ж буде з пенсією за нової влади?

Переглядів: 61Коментарі: 0
То що ж буде з пенсією  за нової влади?

Представник Президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що потрібно ввести в Україні приватне пенсійне страхування, на додачу до державного. Оскільки це створить конкуренцію й позитивно вплине на державу. Про це він зазначив в інтерв'ю журналісту «24 каналу» Антону Голобородьку.

 Детальніше...

Звитяга «по-румунськи» білоцерківського PANZER’а

Переглядів: 112Коментарі: 0
Звитяга «по-румунськи» білоцерківського PANZER’а

Учасники Білоцерківського клубу середньовічної піхоти PANZER взяли участь у міжнародному фестивалі-змаганні «Medieval Festival Oradea 2019», який два тижні тому відбувся в Румунії. Тож у складі української збірної було дев’ять учасників, серед яких – і четверо білоцерківських бійців. Усі вони гідно захищали спортивну честь та лицарську звитягу України.

 Детальніше...