kopiika.com.ua

Веселкові барви дитячих мрій

Переглядів: 23Коментарі: 0
Веселкові барви  дитячих мрій

 «Хочу велосипед!..», «А мені – кілограм цукерок!..», «Поїхали на море!..», «Я буду кращим футболістом!..», «Нехай цей щасливий день ніколи не закінчується!..». Різними можуть бути дитячі мрії. І навіть невибагливі зможуть свою скромну мрію так яскраво намалювати, що й усім дорослим захочеться повернутися в дитинство. 

Коли «розводять» на мостах

Переглядів: 1523Коментарі: 0
Коли «розводять» на мостах

Після того як первісна людина приборкала  вогонь у печері та опанувала палицю з наконечником, вона прагнула розширити ареал власної присутності, при цьому натрапляючи на природні перешкоди. І якщо перепливти ріку самому не було проблемою, то перетягти свої нехитрі знаряддя, разом із залишками мамонта, без додаткових споруд було вкрай тяжко. Ось так і з’явився внаслідок інтелектуальних зусиль перший міст, що в перекладі з праслов`янської мови *mostъ, від *mesti, *metati – «кидати», «метати». 

 Детальніше...

Болгарською, польською, українською звучить «Заповіт»

Переглядів: 83Коментарі: 0
Болгарською, польською,  українською   звучить «Заповіт»

Сучасники Шевченка дослухалися до заповітного наказу поета. Його дух спочиває на рідній землі. Шанувальники поета наступних поколінь відзначають цю сумну, але важливу подію. 

 Детальніше...

Драйвове свято Останнього дзвоника ДЮСШ №1

Переглядів: 36Коментарі: 0
Драйвове свято Останнього дзвоника ДЮСШ №1

Спортсмени на змаганнях пізнають географію України та світу. Дійсно, доволі часто спортсмени вивчають карту України через свої поїздки на змагання. Знайомляться із суперниками, тренерами, справжнім, живим спортивним потенціалом країни в різних видах спорту. А зростає такий потенціал у різноманітних спортшколах, у різних куточках України. 

 Детальніше...

«Навчання для учнів – то важка робота, а їхня «зарплата» – визнання та грамоти!»

Переглядів: 69Коментарі: 0
«Навчання для учнів – то важка робота, а їхня «зарплата» – визнання та грамоти!»

Саме так визначає діяльність та винагороди учнів під час шкільного виховання директор Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» Олена Гандрабура. Звичайно, приємні новини: 24 травня в загальноосвітніх навчальних закладах Білої Церкви відбулося свято Останнього дзвоника, який традиційно надав сигнал для відпочинку, отримання нових знань та нового досвіду вступів до вищих навчальних  закладів.

 Детальніше...

Виховання честі, військової доблесті та відваги

Переглядів: 89Коментарі: 0
Виховання честі, військової доблесті та відваги

Традиційно наприкінці травня в Білій Церкві проводиться День кадета. Але цього року святкування було особливим. Адже у 2019 році відзначається 15-річчя з дня заснування Білоцерківського військово-гімназійного корпусу.