kopiika.com.ua

День добровольця в Білій Церкві

Переглядів: 120Коментарі: 0
День добровольця  в Білій Церкві

Пригадалася буремна весна  2014-го року, коли «ватні» мешканці Донбасу масово роззброювали деморалізовані частини ЗСУ прямо на маршах або навіть на території частин. Згодом ця так звана сербська практика раптом припинилася, наче відрізало в єдину мить. Ніхто не писав і не казав, – чому. Лише згодом з’явився відеозапис, який прояснив цю миттєву метаморфозу. 

Детальніше...

Оновлення інструментів громади для контролю над владою

Переглядів: 102Коментарі: 0
Оновлення інструментів громади для контролю над владою

Сьогодні молоде покоління за мить може розшукати складні відповіді на просторах інтернету, орієнтується в просунутих методах користування відкритими джерелами інформації. Зокрема, такі відкриті джерела стосуються сфери використання бюджету міста, стратегії розвитку населеного пункту, результатів роботи провладних структур, управлінь та служб. 

Детальніше...

Рівні можливості в місцях несвободи

Переглядів: 105Коментарі: 0
Рівні можливості в місцях несвободи

Часто ми звикли сприймати, що місця, де свобода людини обмежується (офіційно, за законом), – це лише заклади тюремного типу. Але насправді до такого типу закладів відносяться також – медичні, соціальні заклади закритого типу. І пересічний громадянин не завжди замислюється про те, як живуть там люди, які є громадянами України – тож і мають свої права, визначені Конституцією.  

Детальніше...

Мер поспілкувався із журналістами

Переглядів: 294Коментарі: 0
Мер поспілкувався із журналістами

Минулого четверга міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий поспілкувався з місцевими журналістами. Вільно, за круглим столом. Сказав, що муніципалітет нещодавно затвердив Статут міста, відповідно до якого він змушений звітуватися перед громадою як мінімум двічі на рік. Щоправда, додав: займається звітуванням перманентно, у мікрорайонах міста й на промислових підприємствах. 

Детальніше...

Овва! Лотерея на виконкомі…

Переглядів: 107Коментарі: 0
Овва! Лотерея  на виконкомі…

Минулого вівторка в приміщенні Білоцерківської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету БМР. 

Порядок денний складався із 46 питань, які розглянули сімнадцять присутніх членів комітету. 

Лицарський турнір у Білій Церкві

Переглядів: 319Коментарі: 0
 Лицарський турнір у Білій Церкві
Для більшості слова «лицарський турнір» означають чесний бій із достойним супротивником. Сьогодні вже існує такий молодий вид спорту, як середньовічний бій. Тож у Білій Церкві минулого тижня на базі Білоцерківського професійного ліцею відбувся турнір з історичного середньовічного бою. 

Свято працівників нашого комфорту

Переглядів: 191Коментарі: 0
 Свято працівників  нашого комфорту

 15 березня в Білій Церкві, в ошатній залі театру імені П. Саксаганського, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. 

Детальніше...