kopiika.com.ua

Мирослав Дочинець у Білій Церкві

Переглядів: 142Коментарі: 0
Мирослав Дочинець у Білій Церкві
Один із найпопулярніших письменників України, лауреат Шевченківської премії та звання «Золотий письменник України» Мирослав Дочинець здійснив блискавичне мистецьке десантування в Білу Церкву. За один день, 30 листопада, устиг «засвітитися» в трьох бібліотеках міської ЦБС.

Цей матч увійде в історію!

Переглядів: 59Коментарі: 0
Цей матч увійде в історію!
Минулий матч передостаннього туру групового етапу ЛЧ 2018-2019 років між німецьким клубом «Хоффенхайм» та українським чемпіоном «Шахтарем» безумовно увійде в історію. У всякому разі в історію донецьких «гірників», що минулого вівторка створили сенсацію, продемонстрували неабияку волю до перемоги й суттєво поліпшили турнірне становище.

Незвичайна сесія в надзвичайний час

Переглядів: 65Коментарі: 0
Незвичайна сесія в надзвичайний час

Крайня шістдесята сесія міської ради VІІ скликання була (без перебільшення) зовсім особливою, адже вперше проводилася в обставинах воєнного стану на значній території держави. Тим паче, що незадовго після брутального акту неприкритої військової агресії з боку сусідньої країни в Азовському морі.

Детальніше...

Наступне підвищення мінімальної пенсії заплановано лише на 1 липня

Переглядів: 55Коментарі: 0
Наступне підвищення  мінімальної пенсії  заплановано лише  на 1 липня
Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, із 1 грудня 2018 року підвищено на 62 грн – до 1497 гривень. Це друге підвищення пенсії в поточному році. Із 1 липня розмір мінімальної пенсії підвищено також на 62 грн – до 1435 грн. Таким чином, мінімальна пенсія у 2018 році зросла на 9% (на 124 грн) – з 1373 грн до 1497 грн.

Пункти обігріву та гарячого харчування відкрито

Переглядів: 210Коментарі: 0
Пункти обігріву та гарячого харчування відкрито

У зв’язку з пониженням температури повітря та погіршенням погодних умов у Білій Церкві розпочали свою роботу пункти обігріву. Основним їх завданням є запобігати випадкам переохолодження та надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеному.

Детальніше...

Управління державними фінансами: досвід успішних європейських країн – для міст України

Переглядів: 96Коментарі: 0
Управління державними фінансами: досвід успішних європейських країн – для міст України

27 та 28 листопада у м.Київ триває практичний семінар з управління державними фінансами, організований у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Білоцерківською міською радою за підтримки TAIEX (Technical Assistance Information Exchange - інструмент зовнішньої допомоги, що надається Європейською Комісією для обміну інформацією з метою розбудови інституціональної спроможності, необхідної для адаптації національного законодавства до acquis communautaire («спільний доробок»).

Детальніше...

Відбулося засідання виконкому міської ради

Переглядів: 109Коментарі: 0
Відбулося засідання виконкому міської ради

27 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, під час якого було розглянуто низку питань, що забезпечують життєдіяльність Білої Церкви. Засідання провів міський голова Геннадій Дикий.

Детальніше...