kopiika.com.ua

«Рада матерів та дружин воїнів АТО»: від облоги Академії наук до вишитих рушників і маршу «Чорних запорожців»

Переглядів: 670Коментарі: 0
«Рада матерів та дружин воїнів АТО»: від облоги Академії наук  до вишитих рушників і маршу «Чорних запорожців»

Нам на очі натрапив матеріал місцевого телеканалу про двох жінок, відомих за  дитячими, військовими, волонтерськими  проектами. Сюжет у відеоролику викривав якісь темні махінації, хоча, окрім голослівних обвинувачень і патетично поставлених запитань, там не було конструктиву.

Ми вирішили розібратись і не жалкуємо, що звернулись до Олени Лісовенко та Людмили Зінченко, бо тепер, окрім пояснень, ми маємо ще й початок серії «Жінки Білої Церкви».

Президент України особисто зустрів «Чорних запорожців»

Переглядів: 84Коментарі: 0
Президент України особисто  зустрів «Чорних запорожців»

Минулої суботи, 26 січня, у нашому місті сталася подія, що привернула до себе увагу практично всієї країни. До Білої Церкви навідався Президент України Петро Порошенко, аби особисто зустріти бійців Білоцерківської ОМБр ім. Чорних запорожців, які, нарешті, повернулися зі східної російсько-української війни на ротацію. 

Детальніше...

«Об’єднаймося ж, брати мої!»

Переглядів: 81Коментарі: 0
«Об’єднаймося ж,  брати мої!»
Така назва Київської обласної виставки робіт учнівської творчості, що відкрилася в краєзнавчому музеї Білої Церкві 22 січня цього року. За словами організаторів, на ній представлено майже три сотні творчих робіт різних форматів – картини олією, акварель, кераміка, береста, плетіння, батик, – зібраних як перлинки чарівного намиста Київщини. 

«Авторозвід» від… поліціянтів

Переглядів: 131Коментарі: 0
«Авторозвід»  від… поліціянтів

Ледь не щодня чуємо про народження й застосування все нових і нових «кидань» на автошляхах України. Автолюбителі змушені тримати очі розкритими, адже благість на трасі може вилитись не лише в ДТП, але й у непередбачувані витрати на користь різнокаліберних шахраїв та покидьків. Як не сумно це констатувати, серед останніх не останню роль відіграють ті, хто покликаний захищати життя та спокій пересічних українців. 

Детальніше...

Світять зорі дитячих мрій

Переглядів: 218Коментарі: 0
Світять зорі дитячих мрій

 Усе, що радує, хвилює, про що мріють та переживають діти, – усе це вони зображують у своїх малюнках. І ті знання та вміння, які отримують вони від дорослих майстрів, від досвідчених професіоналів, – це все перевтілюється в дитяче бачення казкової мрії й  перекладається на творчу мову пензля та олівця, перетікаючи в альбоми для малюнків. Так створюється експозиція, яка розповідає про чудесний зоряний світ юних мрій, які мають збуватися…

Детальніше...

Ми пам’ятаємо…

Переглядів: 104Коментарі: 0
Ми пам’ятаємо…

У тривалій череді новорічних, різдвяних і державних свят події п’ятирічної давнини якось непомітно відійшли на другий план. Щоправда, не для всіх – не для мільйонів українців, які виборювали право на гідність у всіх куточках багатостраждальної країни, і точно не для родичів загиблих героїв Небесної сотні, що, до слова, саме в цей холодний і безпросвітний час почали віддавати свої безцінні життя п’ять років тому в київському середмісті. 

Один центр на всі випадки

Переглядів: 91Коментарі: 0
Один центр на всі випадки

Кожен білоцерківець може зіткнутися із ситуацією, яка потребує втручання комунальних служб. І розпочинаються з’ясування необхідних телефонних номерів в інтернеті, запитання до знайомих та дзвінки з одного кабінету до іншого в пошуках допомоги. Але відтепер все буде інакше – вам достатньо знати лише номери Центру оперативного реагування.

Детальніше...