kopiika.com.ua

Пізнати більше - і зробити усвідомлений вибір!

Переглядів: 189Коментарі: 0
Пізнати більше - і зробити усвідомлений вибір!

У світі налічується більше 40 тисяч видів діяльності. Що обрати молоді на початку життєвого шляху? Багато ентузіастів змінює наш світ, інколи навіть не маючи закінченої академічної освіти. Генії жили в історичному минулому – Томас Едісон, Пікассо, а ще – Хемінгуей, Мікеланджело, Генрі Форд, Джон Рокфеллер, сучасники - Білл Гейтс, Стів Джобс…

Детальніше...

Двадцять років благодійності

Переглядів: 129Коментарі: 0
Двадцять років благодійності

Уже двадцять років одна німецька родина дарує білоцерківцям свої піклування, любов і частину душі. Петер та Хельга Новотні – німецькі благодійники, які полюбили Україну й Білу Церкву так, що вирішили спрямувати свою благодійну діяльність саме на наше місто.

Детальніше...

Томос розбрату чи справедливості?

Переглядів: 105Коментарі: 0
Томос розбрату чи справедливості?

Наразі можна писати про що завгодно: про пісні, танці, «обніманці», про футбол і його вплив на ситуацію в окремій квартирі. Можна писати, а можна не писати. А ось про що не можна не написати, так це про ймовірну юридичну автокефалію (фактична існує в Україні понад 20 років) Української православної церкви. 

Детальніше...

Переглядів: 146Коментарі: 0

«Зміни – закон життя. І ті, хто дивиться тільки в минуле чи лише на сьогодення, безперечно, пропустять майбутнє», – це  фраза Джона Кеннеді. 

Детальніше...

Гайок хоче залишитися в Білій Церкві

Переглядів: 100Коментарі: 0
Гайок хоче залишитися  в Білій Церкві

Жителі мікрорайону Гайок категорично заперечують проти зміни адміністративного підпорядкування їхньої території з міста Біла Церква до Фурсівської об’єднаної територіальної громади й вимагають від органів державної та міської влади юридично закріпити територію мікрорайону Гайок та промислову територію авіаремонтного заводу – КП БМР «Білоцерківський вантажний авіаремонтний комплекс» – за містом Біла Церква й віднести вказані території до адміністративних меж Білої Церкви.

Детальніше...

Переглядів: 76Коментарі: 0

8 травня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, координатором якого був міський голова Геннадій Дикий. На розгляд було представлено 14 питань, крім того, ще одне додаткове – про проведення змагань із велосипедного спорту в нашому місті.

Детальніше...

ТРУБА та ОПЛЕСКИ

Переглядів: 79Коментарі: 0
ТРУБА та ОПЛЕСКИ

Позачергова 51 сесія Білоцерківської міськради, попри короткий перелік питань, обіцяла багато сюрпризів і всі їх виконала.

Перші два питання стосувалися долі резервної труби місцевого водогону, на який поклала око приватна фірма й тепер усіма правдами та неправдами намагається вилучити труби вартістю в півмільярда гривень. 

Детальніше...