kopiika.com.ua

«Квітни, моя Україно!»

Переглядів: 89Коментарі: 0
«Квітни, моя Україно!»

Така ось творча назва, і таким було й щире побажання від кожного учасника виставки декоративно-ужиткового мистецтва, що розпочала свою роботу 22 серпня. У роботі цієї експозиції, яка відкрилася з нагоди 27-го Дня незалежності України в міському виставковому залі бібліотеки №8, взяло участь більше півсотні талановитих білоцерківців!

Детальніше...

«У танці та у співах, у прагненні до волі!»

Переглядів: 81Коментарі: 0
 «У танці та у співах, у прагненні до волі!»
Саме цими творчими пориваннями, буремним неспокоєм живиться українська душа. Білоцерківці 24 серпня святкували державне свято - День незалежності України.
Для багатьох із нас цей день означає не просто офіційне свято та чергову «вишиванку», але й великий прояв дій та сподівань української душі. 

Детальніше...

Життя, віддане Україні та мистецтву

Переглядів: 199Коментарі: 0
Життя, віддане Україні та мистецтву

У розпал святкувань чергової річниці незалежності держави найкраще приурочити традиційну рубрику «Маловідома Біла Церква» людині, яка присвятила талант і свою творчість молодій і тендітній Українській республіці. У цьому матеріалі йтиметься про Павла Ковжуна – справжнього патріота України, який певний час навчався в Білоцерківській гімназії. 

Детальніше...

Ударимо правописом по бездоріжжю

Переглядів: 85Коментарі: 0
Ударимо правописом  по бездоріжжю
В українському правописі планується відновити норми, які канули в Лету  під тиском русифікації.
Власне, у такому перебігу немає нічого дивного чи крамольного. У динамічних країнах правила правопису мають оновлюватися кожні двадцять-двадцять п’ять років. 

Детальніше...

Прапор та Гімн України – на висоті пташиного польоту!

Переглядів: 72Коментарі: 0
Прапор та Гімн України – на висоті пташиного польоту!

Подив, захоплення, радість, цікавість – такі емоції були в тих, хто зранку та ввечері спостерігав, як десяток яскравих, різнокольорових повітряних куль велично піднімалися в білоцерківське блакитне небо! Другий рік поспіль у Білій Церкві проходить Фестиваль повітряних куль «Олександрійська феєрія».

Детальніше...

«Велограція і велобайкер»: у програмі – вправність, призи та посмішки!

Переглядів: 323Коментарі: 0
«Велограція і велобайкер»: у програмі –  вправність, призи та посмішки!

Цікавий і нестандартний захід під назвою велодень «Велограція і велобайкер» провели 18 серпня Білоцерківська міська федерація велоспорту разом із комунальним закладом – Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Організатори зібрали всіх бажаючих цікаво й корисно провести свій вільний час зі своїми вірними та слухняними двоколесними друзями. Треба сказати, що в змаганнях і всіх етапах велодня брали участь майже два десятки учасників – без обмеження за віком! 

Детальніше...