kopiika.com.ua

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

Переглядів: 30Коментарі: 0
11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів нацистських  концтаборів

Саме 11 квітня 1945 року в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів й отримали шанс на життя.

Почнемо з того, що світ найчастіше пригадує Бухенвальд, Освенціум чи Треблінку. Насправді широке поширення концентраційні табори отримали в нацистській Німеччині повсюдно. Там утримувались антифашисти, комуністи, соціал-демократи, профспілкові діячі, а також особи, які переслідувалися за расовими, релігійними, соціальними та іншими мотивами.

Детальніше...

Пожежа у столярному цеху КП "БВАК" ліквідована

Переглядів: 229Коментарі: 0
Пожежа у столярному цеху КП "БВАК" ліквідована

18 квітня о 05:25 до оперативно – диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу КП «БВАК» у м. Біла Церква на вул. Гайок. Загорання  виникло в столярному цеху на площі 200 м.кв.

Детальніше...

Методики збереження прісної води: пропонує білоцерківська малеча

Переглядів: 29Коментарі: 0
Методики збереження прісної води: пропонує білоцерківська малеча

У залі підприємства «Білоцерківвода» 11 квітня цього року було визначено переможців VI екологічного конкурсу «Вода – джерело життя на Землі»,  присвяченого Всесвітньому дню водних ресурсів (відзначався 22 березня). 

Координатором даного конкурсу виступив Центр еколого-натуралістичної творчості міста Біла Церква. Генеральний директор ТОВ «Білоцерківвода» Тетяна Бойко привітала учасників творчого заходу, побажала всім успіху й перемоги. Участь у конкурсі взяли вихованці більше десятка навчально-виховних закладів Білої Церкви. 

Детальніше...

Прес-конференція щодо нагальних місцевих питань

Переглядів: 151Коментарі: 0
Прес-конференція щодо нагальних місцевих питань

Попри не дуже оптимістичний настрій деяких мешканців, справи в Білій Церкві йдуть непогано, оскільки вже на сьогоднішній день місто має перевиконання запланованого бюджету на  18 млн гривень. Це означає, що в міста є зайві (насправді вони ніколи не зайві) кошти, які можна використати на вирішення нагальних проблем.  

Детальніше...

Доступність у пріоритеті

Переглядів: 111Коментарі: 0
Доступність у пріоритеті

Протягом трьох років, відколи розпочався процес децентралізації, у Білоцерківської міської ради з’явилася можливість більше приділяти увагу вирішенню питань доступності громадян з обмеженими фізичними можливостями. На сьогодні створюються умови для безперешкодного переміщення такої категорії білоцерківців містом. 

Детальніше...

Вчені радять жителям Землі забути про чисте повітря

Переглядів: 1042Коментарі: 0
 Вчені радять жителям Землі забути про чисте повітря
Після проведеного дослідження група вчених прийшла до невтішного висновку, що на Землі практично не залишилося місць з по справжньому чистим повітрям. Навіть в гірському повітрі вчені виявили мікрочастинки пластику.
Про це повідомляє Nature Geoscience.