kopiika.com.ua

Спритний чи інтелектуальний вид спорту?

Переглядів: 77Коментарі: 0
Спритний чи інтелектуальний вид спорту?

Крім набуття гравцем хорошої фізичної форми, настільний теніс розвиває швидкість мислення: адже необхідно швидко, за долі секунди, прораховувати кожен крок, швидкі подачі м’яча, враховуючи потужність та швидкість польоту… 

 Детальніше...

Сесія міської ради: від нагороджень до нагромаджень

Переглядів: 23Коментарі: 0

 Минулого четверга, 30 травня, в адміністративній будівлі БМР відбулося 71-ше засіданні  Білоцерківської міської ради. Порядок денний вирізнявся насиченістю й вражаючою повнотою: більше ста питань у прикладних сферах муніципального господарювання. Іншими словами, у четвер депутати працювали багато й сумлінно, не шкодуючи, так би мовити, ні живота свого, ні свого особистого часу.

 Детальніше...

«Нульова» толерантність до насильства

Переглядів: 24Коментарі: 0
«Нульова» толерантність до насильства

За статистикою, 70% українських жінок піддаються утискам, але… мовчать про це. Нещодавно під час Координаційної ради обговорювалася тема насильства в родині та шляхи подолання проблеми в місті Біла Церква.

Дійсно, за офіційною статистикою, щороку до правоохоронців звертається більше 165 тисяч жінок, постраждалих від насильства в родині, рідше – за місцем роботи. Зрозуміло, що насправді ця цифра значно більша, але такими проблемами українське суспільство «не хвалиться», тож частіше вони замовчуються. Хоча, на думку фахівців, близько 70% українських жінок піддається різним формам знущань та принижень. Чесно кажучи, від утисків різного плану страждають і чоловіки, але цифри на порядок менші. 

 Детальніше...

«Без краваток» зустріли мера на молодіжній території

Переглядів: 22Коментарі: 0
«Без краваток» зустріли мера  на молодіжній території

Неформальна зустріч «без краваток» відбулася 29 травня: білоцерківський міський голова Геннадій Дикий прийшов на зустріч із молодіжним активом Білої Церкви. Варто сказати: нестандартність зустрічі підкреслювало те, що проходила вона не на «території влади», а саме на території молоді – сучасного молодіжного кафе.

 Детальніше...

Літо відкрило сезон: ЕКО-пікнік на острові Дитинства

Переглядів: 23Коментарі: 0
Літо відкрило сезон:  ЕКО-пікнік на острові Дитинства

 Сонячним і теплим днем розпочався літній сезон у Білій Церкві. Уже традиційно кілька років на острові Дитинства з початком тепла проходить ЕКО-пікнік – на підтримку ініціатив з охорони оточуючого середовища, споживання корисної їжі, використання природних екотоварів та налаштування на здоровий спосіб життя. Особливим цей день став ще й тому, що співпав зі святкуванням Міжнародного дня захисту дітей. Тому й надзвичайна увага була прикута до теми дитинства та формування дитини: у грі, різноманітних заняттях, у спілкуванні з батьками, друзями, тваринами та оточуючим світом.

Скульптурний арт-проект «Взаємодія»

Переглядів: 20Коментарі: 0
Скульптурний арт-проект «Взаємодія»

Розуміти одне одного, підтримувати в спільних починаннях, діяти спільно – усе це, безперечно, допомагає в соціально-культурному прогресі громади. Приклад такої спільної дії яскраво демонструє мистецький проект, що відбувався в Білій Церкві протягом минулих двох тижнів. 

 Детальніше...