kopiika.com.ua

«Кохання поза часом»

Переглядів: 81Коментарі: 0
«Кохання поза часом»
Таку поетичну назву підібрали наші державні мужі для загальноукраїнського проекту. У закоханих є можливість за одну добу розпочати новий важливий етап у житті.

«Пряме народовладдя» в сесійній залі

Переглядів: 74Коментарі: 0
«Пряме народовладдя» в сесійній залі

Треба сказати, що пряме народовладдя в офіційній установі насправді виглядає не дуже привабливо. Такої гучної сесії Білоцерківської міської ради ще не було. Хіба що в незабутні часи майданівських протистоянь. Здавалося, що засідання в принципі неможливе в такій розжареній ситуації. Конфлікт частини населення й депутатського корпусу БМР виник, як відомо, через рішення про підвищення тарифів на проїзд у Білій Церкві. 

Детальніше...

Хто оплатить рахунки за лікування?

Переглядів: 486Коментарі: 0
Хто оплатить рахунки за лікування?

 Мережу зненацька обурив допис однієї з мешканок сусіднього до Білої Церкви села. Вона виставила на загальний огляд чек з міської лікарні №3 за один день стаціонарного лікування, який їй обійшовся в 497 гривень. «Як так можна? Мені гарантовано право на безкоштовне лікування!» – звертається вона до користувачів Фейсбуку.

«Хочу за кордон із дитиною!»

Переглядів: 27Коментарі: 0
«Хочу за кордон із дитиною!»

 Метушливі клопоти з приводу туристичної поїздки – це ті приємні переживання, що відбуваються в очікуванні майбутніх мандрівок, цікавих відкриттів та пізнання далеких країн. Що ж, прийшов час, коли ви разом із дитиною хочете кудись поїхати або навіть ваша дитина самостійно, у складі туристичної групи,  збирається за кордон? У цьому випадку найголовнішим документом дитини для отримання візи та перетину кордону буде її закордонний паспорт. 

Детальніше...