kopiika.com.ua

Білоцерківська марафонська траса: півтори тисячі бігунів!

Переглядів: 40Коментарі: 0
Білоцерківська марафонська траса: півтори тисячі бігунів!

Успішно склалася чудова спортивна традиція в місті: за 16 років Білоцерківський марафон став міжнародним, став підготовчою базою для Олімпійських ігор та інших змагань міжнародного рівня. 

 Детальніше...

Дві сесії за один тиждень

Переглядів: 167Коментарі: 0
Дві сесії за один тиждень

На відміну від серпневої 76-ї сесії, на якій депутати міської ради влаштували демарш і масово покинули залу через ветування міським головою їхніх рішень про «дерибан» землі, вересневі засідання двох сесій поспіль пройшли-таки за їхньої активної участі й стали більш конструктивними.

 Детальніше...

Зворотний бік медичної реформи в Білій Церкві

Переглядів: 61Коментарі: 0
Зворотний бік медичної реформи  в Білій Церкві

Про реформування первинної ланки медицини в Білій Церкві вже майже ніхто не говорить. Нові чи капітально відремонтовані амбулаторії в кожному районі міста прийшлися до душі навіть затятим скептикам. Сімейні лікарі отримують пристойні зарплати. Первинні обстеження  не просто безкоштовні, а ще й можливі прямо на місці, без довжелезних поїздок через усе місто, та й записатися на прийом можна вже так як зручніше – хоч по телефону, хоч через інтернет.

 Детальніше...

Зробімо наше місто чистим разом!

Переглядів: 36Коментарі: 0
Зробімо наше місто чистим разом!

Осіння пора – це не тільки замилування очей багряно-золотавою палітрою природи та романтичні прогулянки вулицями міста, на яких прохолодний вітерець пускає в прощальний танок різнобарв’я сухого листя. Це ще й сезон прибирання тієї танцюючої краси з двомісячником санітарного очищення, озеленення й благоустрою. Детальніше...

Ірина Даневська: «Я повертаю моду на історичний роман»

Переглядів: 124Коментарі: 0
Ірина Даневська: «Я повертаю моду на історичний роман»

 Уже більше ніж півстоліття минуло, відколи Біла Церква з маленького містечка доросла до великого, потужного промислового центру, а синдром провінційного мислення й досі панує на наших теренах. Ми так звикли. Вважати себе меншовартісними. Мовляв, усе талановите-знамените – тільки в столицях трапляється чи принаймні у великих регіональних центрах. Насправді ж білоцерківцям є чим і ким пишатися. А вічним скептикам, які продовжують повторювати оте, біблійне, «а що доброго може бути з Назарету?», відповімо цитатою з того ж тексту: «Прийди та подивися».

Детальніше...

Як стати на облік у центрі зайнятості й отримати статус безробітного?

Переглядів: 68Коментарі: 0
 Як стати на облік  у центрі зайнятості  й отримати статус безробітного?

Отримати офіційний статус безробітного в Україні можна тоді, коли станете на облік у центр зайнятості (далі – ЦЗ), незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування, оскільки в нас у країні діє Єдина інформаційно-аналітична система державної служби зайнятості.

Детальніше...