kopiika.com.ua

Ігор Блінов: «Коли економлю, доводиться їсти одні креветки…»

Переглядів: 953Коментарі: 0
Ігор Блінов: «Коли економлю, доводиться їсти одні креветки…»

Ми поспілкувались із нашим земляком, надзвичайно світлим і теплим хлопцем, ветераном АТО й волонтером у минулому, а на сьогодні заробітчанином у далекій і холодній Норвергії.

Детальніше...

Альтернативна думка. ОСББ

Переглядів: 651Коментарі: 0
Альтернативна думка. ОСББ

«ОСББ (об'є́днання співвласників багатоквартирного будинку) – це неприбуткова юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для спільного користування, утримання та управління своїм будинком і прибудинковою територією, а також для юридичного оформлення їхніх майнових прав на будинок і прибудинкову територію».

Детальніше...

Бабуся чи мама? Чиє виховання краще?

Переглядів: 576Коментарі: 0
Бабуся чи мама? Чиє виховання краще?

По-перше, варто зазначити, що для дитини спілкування з бабусею є надзвичайно важливим. Бабуся – це близька людина, яку дитина дуже любить і пам’ять про неї зберігається на все життя. Але інколи виникають ситуації, коли мама й бабуся поводяться з дитиною разюче по-різному. У вихованні дитини з’являються розбіжності, у результаті яких виникають проблеми з поведінкою дитини. 

Детальніше...

Сімейний лікар – що варто знати

Переглядів: 754Коментарі: 0
Сімейний лікар – що варто знати

Сьогодні лікування треба починати з візиту до сімейного лікаря. (Виняток – критичний стан.) Він визначає, якого вузькопрофільного спеціаліста вам потрібна допомога, і дає направлення. Близько 60% звернень знаходиться саме в компетенції сімейного лікаря.

Детальніше...

Обережно, бурульки!

Переглядів: 474Коментарі: 0
Обережно, бурульки!

Нестійкі погодні умови – відлига вдень і заморозки вночі та значне нагромадження снігового покриву на покрівлях будинків сприяють активному утворенню бурульок та призводять до сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом, виступаючих архітектурних частин будівель.

Детальніше...

А тепер – Горбатий!

Переглядів: 4829Коментарі: 0
А тепер  – Горбатий!

Нарешті найстаріший міст Білої Церкви, що був побудований ще в 40-х роках минулого століття, перестане бути постійною загрозою як автівкам так і залізниці, над якою він пролягає. Уже багато років точаться розмови про його аварійний стан.

Детальніше...

Банкам довіряй, але перевіряй…

Переглядів: 518Коментарі: 0
Банкам довіряй,  але перевіряй…

У цій публікації ми розповідатиме-мо про банки. Ні, не робитимемо їм реклами. Точніше – зробимо, але навряд чи вони подякують. Але для початку з’ясуємо, – чи варто ображатися на банки, чи треба кланятися їм у пояс.

Детальніше...