kopiika.com.ua

Три роки ID-карткам

Переглядів: 86Коментарі: 0
Три роки ID-карткам

 Запропоновані українцям у січні 2016-го паспорти нового типу (пластикові картки) поступово поширюються серед верств населення. Документ має вигляд пластикової картки з чіпом, на якому зберігаються біометричні дані власника, зокрема цифрова фотографія й підпис. Крім того, картка містить номер і серію паспорта, дані про місце реєстрації та проживання, сімейний стан і дітей – тобто таку саму інформацію, як і на сторінках паперового документа. До того ж у паспорт заноситься й податковий номер (тобто, як ми звикли називати, ідентифікаційний код).

Безумовно, головна перевага ID-картки – безпека, оскільки підробити її практично неможливо. Також багато українців уже встигло оцінити зручність у тому, щоб не носити паперовий аналог, який можна намочити, підпалити тощо, адже ID-паспортом набагато зручніше користуватися, ніж паперовим, оскільки він менший за розміром, проте – більш зносо-стійкий. 

Детальніше...

«Щедрий вечір – добрим людям на здоров’я!..»

Переглядів: 64Коментарі: 0
«Щедрий вечір – добрим людям на здоров’я!..»

 «Свято з присмаком Різдва» Традиція різдвяних обідів та щедрих гостин за сприяння міського голови – одне з тих добрих правил, що за багато років створює теплу атмосферу в місті Біла Церква.

Коноплянка догрався до Туреччини

Переглядів: 68Коментарі: 0
Коноплянка догрався  до Туреччини

 Німецький клуб «Шальке» розпочав переговори з турецьким «Фенербахче» про трансфер українського півзахисника Євгена Коноплянки, буцімто в того надто велика зарплата й травма. Про початок переговорів між «Шальке» й  «Фенербахче» повідомило турецьке спортивне видання fotoMac. 

Детальніше...

Письмова згода для занять сексом не потрібна!

Переглядів: 315Коментарі: 0
Письмова згода  для занять сексом  не потрібна!

 11 січня набули чинності зміни до Кримінального кодексу України, спрямовані на боротьбу з домашнім насиллям.

Тисячі користувачів та кілька десятків ЗМІ «розносили» інформацію, що...

Детальніше...

«Шахтар» підстраховується зі своїм новачком

Переглядів: 59Коментарі: 0
«Шахтар» підстраховується зі своїм новачком

  Під час переговорів «Шахтаря» щодо купівлі атакуючого півзахисника «Маккабі» Петах-Тіква Манора Соломона було піднято питання щодо служби 19-річного гравця в Армії оборони Ізраїлю. Соломон став виконувати свою військову повинність у грудні 2017 року, а термін строкової служби для чоловіків в Ізраїлі становить 32 місяці.

Детальніше...

Екстрена медицина вже відрізняється від «швидкої»

Переглядів: 183Коментарі: 0
Екстрена медицина  вже відрізняється від «швидкої»

 Коли заходиш до диспетчерської, де розташовано два десятки операторів (як правило, 17-18 на зміні), які сидять в окремих кабінках, чуєш обривки телефонних розмов, то розумієш, що цей зв'язок може коштувати життя на тому кінці дроту, де відбулася нестандартна ситуація і, ймовірно, хтось потребує негайної допомоги…

Детальніше...

Новий форвард для «Динамо» – здолав рак і приречений бути найкращим

Переглядів: 35Коментарі: 0
Новий форвард для «Динамо»  –  здолав рак і приречений бути найкращим

Фран Соль, за деякими даними, ціль №1 київського «Динамо» на це зимове міжсезоння. Скаути київського клубу відновили поїздки з метою перегляду найкращого бомбардира чемпіонату Нідерландів.

Детальніше...