kopiika.com.ua

День незалежності - 2018. Перезавантаження продовжується

Переглядів: 290Коментарі: 0
День незалежності - 2018.  Перезавантаження продовжується

Нині вже напевно можна стверджувати: після 2014 року суспільство сприймає День незалежності України зовсім по-іншому. Свято, що колись асоціювалося з кулуарною бюрократичною процедурою, зараз набуло насправді героїчного змісту.

Детальніше...

«Квітни, моя Україно!»

Переглядів: 258Коментарі: 0
«Квітни, моя Україно!»

Така ось творча назва, і таким було й щире побажання від кожного учасника виставки декоративно-ужиткового мистецтва, що розпочала свою роботу 22 серпня. У роботі цієї експозиції, яка відкрилася з нагоди 27-го Дня незалежності України в міському виставковому залі бібліотеки №8, взяло участь більше півсотні талановитих білоцерківців!

Детальніше...

«У танці та у співах, у прагненні до волі!»

Переглядів: 241Коментарі: 0
 «У танці та у співах, у прагненні до волі!»
Саме цими творчими пориваннями, буремним неспокоєм живиться українська душа. Білоцерківці 24 серпня святкували державне свято - День незалежності України.
Для багатьох із нас цей день означає не просто офіційне свято та чергову «вишиванку», але й великий прояв дій та сподівань української душі. 

Детальніше...

Життя, віддане Україні та мистецтву

Переглядів: 334Коментарі: 0
Життя, віддане Україні та мистецтву

У розпал святкувань чергової річниці незалежності держави найкраще приурочити традиційну рубрику «Маловідома Біла Церква» людині, яка присвятила талант і свою творчість молодій і тендітній Українській республіці. У цьому матеріалі йтиметься про Павла Ковжуна – справжнього патріота України, який певний час навчався в Білоцерківській гімназії. 

Детальніше...

Ударимо правописом по бездоріжжю

Переглядів: 278Коментарі: 0
Ударимо правописом  по бездоріжжю
В українському правописі планується відновити норми, які канули в Лету  під тиском русифікації.
Власне, у такому перебігу немає нічого дивного чи крамольного. У динамічних країнах правила правопису мають оновлюватися кожні двадцять-двадцять п’ять років. 

Детальніше...

Прапор та Гімн України – на висоті пташиного польоту!

Переглядів: 226Коментарі: 0
Прапор та Гімн України – на висоті пташиного польоту!

Подив, захоплення, радість, цікавість – такі емоції були в тих, хто зранку та ввечері спостерігав, як десяток яскравих, різнокольорових повітряних куль велично піднімалися в білоцерківське блакитне небо! Другий рік поспіль у Білій Церкві проходить Фестиваль повітряних куль «Олександрійська феєрія».

Детальніше...