kopiika.com.ua

Електронна реєстратура економить час та нерви

Переглядів: 428Коментарі: 0
Електронна реєстратура економить час та нерви

У період реформи в медичній сфері запрацювала єдина інформаційна система. У Білій Церкві на початку серпня відбулося відкриття електронної реєстратури на базі КЗ БМР «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1». Мета медичної реформи – надання якісної своєчасної медичної допомоги населенню України, а мета нового сервісного інструмента – переведення паперових носіїв у електронний сервіс для пацієнта, для оптимізації повної інформації.

Детальніше...

НА ЩО ВИТРАЧАЮТЬ 20 мільйонів?

Переглядів: 250Коментарі: 0
НА ЩО ВИТРАЧАЮТЬ 20 мільйонів?

Минула середина літа, і воно невпинно наближається до свого завершення. Це означає, що незабаром школярі й дошкільнята повернуться з канікул до своїх шкіл та садочків. Звичайно, ми всі сподіваємося на те, що міські освітні заклади за літо будуть відремонтовані належним чином, щоб наші діти мали змогу навчатися в гарних приміщеннях.

Детальніше...

У мене задзвонив телефон…

Переглядів: 481Коментарі: 0
У мене задзвонив телефон…

Піар-технології – річ не нова. Відколи Україна здобула незалежність і в ній відбуваються вибори на всіх рівнях влади – піар-технології широко використовуються різноманітними кандидатами. У президенти, у народні депутати й депутати місцевих, районних чи обласних рад. І в мери також.

Детальніше...

«Тут працюють – за покликом серця!»

Переглядів: 1471Коментарі: 0
«Тут працюють – за покликом серця!»

…Коли ми бачимо телевізійні проекти про тих, хто не може викарабкатися в нормальне життя та стає безхатченком, або читаємо співчутливі статті про виживання старих і немічних у складних умовах країни, то в багатьох із нас серце завмирає від жалю та неможливості зробити щось таке, що кардинально змінило б ситуацію. 

Детальніше...

«Абсурдність ситуації на війні породжена абсурдом на мирних територіях»

Переглядів: 599Коментарі: 0
«Абсурдність ситуації на війні  породжена абсурдом  на мирних територіях»

Волонтерство – особливий дар. Адже це не просто заняття. Йому властива самовіддача та відповідальність. Звичайно, без активності та небайдужості в цій справі й кроку не ступиш.

Детальніше...

Питання питної води, протипожежної безпеки, та в що місту обійдеться демонтаж труби В-3

Переглядів: 472Коментарі: 0
Питання питної води,  протипожежної безпеки,  та в що місту обійдеться  демонтаж труби В-3

Відбулося позачергове засідання міської комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій.

Детальніше...