kopiika.com.ua

ВІР У СЕБЕ

Переглядів: 511Коментарі: 0
ВІР У СЕБЕ

Із настанням весни Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви активізувала свою діяльність і почала втілювати плани, які напрацьовувала всю зиму.

Детальніше...

Колонка редактора

Переглядів: 490Коментарі: 0
Колонка редактора

Найстрашніший китайський прокльон звучить так: «Бажаю жити тобі в часи великих змін». Ми з вами живемо практично на зламі епох і світоглядів.

Детальніше...

Монументи Білої Церкви. Богдан Хмельницький у парку Шевченка

Переглядів: 909Коментарі: 0
Монументи Білої Церкви. Богдан Хмельницький у парку Шевченка

Доля видатного гетьмана постійно й наполегливо перетиналася з долею невеличкого містечка на Київщині. Адже у визвольній війні 1648—1654 рр. під проводом пана Богдана Біла Церква була базовим опорним пунктом боротьби українців проти польсько-шляхетського поневолення.

Детальніше...

Наші за кордоном. З миру по нитці…

Переглядів: 1366Коментарі: 0
Наші за кордоном. З миру по нитці…

Інколи ми роздумуємо про те, яка різниця між Україною й іншими країнами нашого величезного світу. Редакція вирішила запитати в людей, які багато подорожують або живуть у інших країнах, про факти з буденного життя іноземців, які їх найбільше вразили, коли вони перебували за кордоном. Отож:

Детальніше...

Межу пройдено. Клуби поділилися на «передовиків» і «лузерів»

Переглядів: 417Коментарі: 0
Межу пройдено. Клуби  поділилися на «передовиків» і «лузерів»

Як відомо, теперішній чемпіонат України з футболу відбувається за форс-мажорною «куцою» схемою. Через зменшення кількості представників в  УПЛ турнір розбитий на 2 етапи.  Перший – традиційний:  команди грають між собою по 2 матчі,  удома й у гостях. Згодом клуби діляться на дві підгрупи: верхню та нижню. Щасливчики змагатимуться за медалі, а невдахи спробують залишитись у найвищому дивізіоні. 

Детальніше...