Для підвищення комфорту та значної економії на опаленні

Сьогодні вкрай актуальним є питання заощадження витрат теплової енергії як в житлових будинках, так і будівлях установ та організацій бюджетної сфери, оскільки вартість теплоносіїв є високою. Через те, що приміщення мають досить великий термін експлуатації та раніше, фактично, не проводилися заходи щодо енергозбереження – ми маємо великі втрати теплової енергії. А це, в свою чергу, лягає тягарем на бюджет міста та  кишені громадян.

Аби  знизити витрати, у всьому світі проводять спеціальні заходи по енергозбереженню. В Білій Церкві також було проведено відповідну роботу та розпочато певні заходи. Проте, щоб знати в яких місцях та зонах приміщення є найбільші втрати, найперше, що необхідно  – провести енергетичний аудит.

Енергетичний аудит– це обстеження приміщень з метою встановлення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів і розробка заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності будівель.

Метою проведення енергоаудиту є визначення способів підвищення енергоефективності будівлі.

Наразі в Білій Церкві проводяться енергоаудити 40 будівель бюджетної сфери (дитячі садочки, загальноосвітні школи, спортивні заклади, центр реабілітації «Шанс»).

Енергоаудит на етапі прийняття рішення про впровадження енергоефективного проекту дасть чіткі відповіді на питання:

– де і з якої причини у будівлі неефективно витрачається енергія (тепло, вода, світло)?

– на скільки ці втрати критичні для будівлі сьогодні і в найближчій перспективі?

– які заходи можна впровадити для підвищення енергоефективності?

– яка орієнтовна вартість заходів?

– в якій пріоритетності впроваджувати заходи при відсутності належного фінансування?

Поділитися з друзями

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki