Розглядалися питання захисту прав та інтересів дітей

8 листопада ц.р. відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Настіної.  

Комісією було розглянуто 18 заяв  громадян міста та клопотань закладів і установ з  питань захисту прав та інтересів дітей, в тому числі 6  заяв  про позбавлення батьків батьківських прав щодо їх дітей. Члени комісії дійшли згоди щодо доцільності позбавлення батьків батьківських прав у зв’язку із їх злісним ухиленням від виконання батьківських обов’язків по вихованню та матеріальному забезпеченню своїх малолітніх дітей. Присутніх вразили факти злістного ухилення батьків-чоловіків від матеріального забезпечення своїх дітей. Заборгованість окремих із них по сплаті аліментів перевищувала 50 тис. грн. Вперше на засіданні комісії розглядалася спільна заява двох матерів про позбалення батьківських прав їх колишнього чоловіка щодо малолітніх синів кожної з них. Неусвідомлене батьківство чи неприхований цінізм керує діями цього бездушного члена нашої міської громади? Сподіваємось, суд дасть відповідь на це питання.

Було розглянуто й питання про неналежне виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей, що призвело до загрози їх здоров’ю. З’ясувалося, що в сім’ї склалися складні життєві обставини, які батьки не готові озвучити й обговорювати. Їм було рекомендовано звернутися за допомогою до психологічної служби центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода».

Також, на виконання ухвали суду було розглянуто спір між батьками про виховання дитини та встановлено порядок участі батька у вихованні сина.

Як і завжди, на засіданні комісії розглядалися й звернення громадян про відчуження нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти. Більшість із них були задоволені.

За результатами розгляду справ на засіданні комісії службою у справах дітей підготовлено 7 проектів рішень органу опіки та піклування, які будуть розглянуті на черговому засіданні виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, та вісім  висновків органу опіки та піклування з питань що стосуються виховання або захисту прав дітей.

Поділитися з друзями

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki