10 жовтня у Білій Церкві відбудеться хода, приурочена Всесвітньому дню боротьби з раком грудей

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з раком грудей відбуваються щороку протягом жовтня у більш ніж 40 країнах світу. Їх мета –  привернути увагу суспільства до проблематики даного захворювання, покращити знання з цього питання, аби жінки могли діагностувати захворювання на початковій стадії  та, відповідно, розпочати вчасне належне лікування. В  нашій державі з 2005 року 20 жовтня проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, а 4 лютого – Міжнародний день боротьби з онкологічними захворюваннями.

 

Рак молочної залози – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок м. Біла Церква. Особливо ризикують стати жертвами цієї хвороби представниці «слабкої статі», вік яких вже наближається до сорока років. У всьому світі в останні десятиліття розгорнулася кампанія по боротьбі з раком молочної залози. Біла Церква теж не остається осторонь.

 

Запрошуємо взяти участь всіх небайдужих до цієї проблеми білоцерківців у ході, приуроченій Всесвітньому дню боротьби з раком грудей, яка  розпочнеться

 

10 жовтня 2017 року о 15.00 від приміщення Комунального закладу «Білоцерківський обласний онкологічний диспансер»,   пройде вул. Ярослава Мудрого до площі ім. Т.Г. Шевченка, де відбудеться інформаційна акція.

Поділитися з друзями

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki