Місто повинне ставати кращим

Газета «Копійка» отримала інформацію про те, що на масиві Леваневського ведуться активні роботи з окультурення міського простору, а саме: якісь невідомі добродії розмальовують будинкові арки художніми панно.
На місце мистецького «злочину» оперативно виїхав кореспондент «Копійки».
Розслідування встановило наступне: ініціатором, ідейним натхненником і частково спонсором даного проекту виступив Юрій Балас, начальник ЖЕУ №7, за сумісництвом депутат міської ради. Безпосередні виконавці: художник Тетяна Фокіна та її чоловік Володимир.
У ході «допиту» Юрій Балас зізнався в наступному:
– Ідея, звичайно, моя. Я вже десять років як працюю начальником ЖЕУ, і мені завжди хотілося зробити якусь родзинку, щось таке цікаве, щоб людям було приємніше. І я вирішив розмалювати будинкові арки. Найперше я знайшов художницю Тетяну Фокіну, яка загорілася цією ідеєю й погодилася втілити свої задуми в міському просторі. Згодом постало питання фінансування матеріалів для роботи: фарб, штукатурки, розчинників і всього іншого – площі ж усе-таки великі.
Але оскільки фінансові можливості у мене, як у службовця, скромні, то я почав шукати спонсорів. Щодо постачання будматеріалів для штукатурних робіт відгукнувся «Будмаркет». Окрім того, на асфальтування арок та освітлення пішли кошти, що виділяються мені на депутатську діяльність, адже все-таки в цих будинках живуть мої виборці. А зараз я шукаю благодійників серед місцевих підприємців, щоб оплатити працю художника.
Програма-мінімум – це розмалювати шість будинкових арок по вулиці Леваневського. Поки що повністю завершено роботи на одній арці й тривають роботи на другій, за адресою
Леваневського, 55-57.
Я дуже сподіваюся, що цей проект додасть трішки тепла й добра в повсякденне життя жителів міста. Адже наше рідне місто повинне ставати кращим.
Олег Мацур

Поділитися з друзями

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki